Connect with us

Podujatia

POZVÁNKA: All Bikers Rally Camp – navigačná súťaž pre cestovné endurá

Publikovaný

on

Kde: enduro dráha Senica – GPS 48.658259, 17.360056  

Kedy:  29. – 30. april 2017  

K jazdeniu po pekných lokalitách sme pridali aj víkendové kempovanie, súťaže, večernú grilovačku, guláš a hlavne stretnutie s priateľmi. Prvý ABR CAMP bude 29. – 30. 4. 2017 v motokrosovom areáli v Senici, kde bude hlavný stan a kde sa bude kempovať.


Hlavná súťaž je jednoduchá, náročnosť si zvolí každý podľa svojich schopností a možností, súťaží sa bez rozdielu tried. Trochu dobrodružstva, plánovania trasy a to všetko zabalené do pohody a zábavy. 
Jazdiť sa bude podľa appky All Bikers Rally, tú si stiahnete zadarmo (info na www.abr.sk). Podľa nej sa môžete voziť do sýtosti kedykoľvek.
Pred súťažou bude určených niekoľko bodov, ktoré treba navštíviť a odfotiť sa pri nich. Všetky body budú dostupné aj po asfaltových cestách. Súťažiaci môžu využívať akékoľvek navigačné zariadenia a nájsť si najkratšiu cestu. Vyhráva ten, kto najazdí najmenej kilometrov. Čas nehrá rolu.

Okrem hlavnej súťaže bude k dispozícii motokrosový okruh, ktorý je zjazdný pre všetky enduro stroje. Pre ľahšie terénne motorky je pripravená aj náročnejšia enduro trať a na autokrosovom okruhu bude súťaž v jazde zručnosti.

Nič nie je povinné, stačí prísť a rozhodnúť sa na mieste, čoho sa zúčastniť. Bude to jednoduché, s minimom pravidiel a množstvom zábavy. 

Podrobnejšie informácie sem budeme priebežne dopĺňať.

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri