Connect with us

Spravodajstvo

Prečo si požičať MOTOCYKEL?

Publikovaný

on

Prečo si požičať motocykel?


Chystáte sa na dlhšiu cestu a na vašej malej alebo staršej motorke by to nebolo ono?
Ste zaneprázdnený a máte na jazdenie len málo času, a tak váhate s kúpou vlastného stroja?
Je vaša motorka v servise a nemôžete bez nej vydržať?
Máte motocykel už niekoľko rokov, ale radi by ste si vyskúšali niečo novšie alebo silnejšie?
Alebo sa len neviete rozhodnúť, ktorý model bude pre vás ten pravý?

Našli sme pre vás ideálne riešenie!
Motorku si jednoducho požičajte.
Chcete cruiser alebo niečo športovejšie?
Na jeden deň alebo na celý víkend?
Je len na vás, čo si z ponuky požičovne Motorent.sk vyberiete…

Ako to funguje?
Veľmi jednoducho. Navštívite stránku www.motorent.sk, vyberiete si motocykel, o ktorý máte záujem, a v on-line rezervačnom systéme, okamžite vidíte, ktoré motocykle sú k dispozícii na vami vybraný dátum, následne si zarezervujete voľný termín. Obratom vám zatelefonuje pracovník požičovne pre potvrdenie rezervácie a ak bude všetko v poriadku, na vybraný termín pre vás motocykel pripravia. Pri prevzatí motocykla vás pracovník požičovne zoznámi s konkrétnym vozidlom a zodpovie všetky otázky, a po podpísaní zmluvy a zložení vratnej kaucie je vám vybraná motorka už plne k dispozícii. Pri vrátení uhradíte cenu za prenájom plus prípadné kilometre nad rámec balíčka a Motorent.sk vám vráti kauciu. Potom už si len vyberiete ďalší model a termín a môžete sa tešiť na ďalšiu jazdu…

Aké motocykle sú aktuálne v ponuke?
Môžete si vybrať zo širokej ponuky motocyklov rôznych kategórií, napr. Kawasaki Vulcan S ABS, Kawasaki Versys 650 ABS Tourer Plus, Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer, Kawasaki Z1000SX ABS alebo Kawasaki Z800.
Všetky motocykle sú nové s minimálnym počtom najazdených kilometrov, vo výbornom technickom stave a sú pravidelne kontrolované a servisované. Samozrejmosťou je aj havarijné poistenie.
Ponuka sa navyše pravidelne obmieňa a vozidlá sú ponúkané na odpredaj za výhodných podmienok, takže ak vás požičaný motocykel zaujme, neváhajte sa na túto možnosť spýtať.

Na ako dlho sa motocykle požičiavajú?
Aby si každý záujemca našiel pre seba to pravé, je pripravených niekoľko variantov, ktoré sa líšia dĺžkou požičania a počtom predplatených kilometrov – od jedného dňa až po celý týždeň. V prípade záujmu o dlhší prenájom vám v Motorent.sk radi pripravia individuálnu ponuku.

A koľko to bude stáť?
Ceny prenájmu začínajú už od 49 Eur na deň (skúter J300), stredná trieda od 79 Eur, vyššia trieda od 99 Eur,  pri dlhších prenájmoch je samozrejme priemerná cena za deň nižšia, v cene máte vždy aj určitý počet predplatených kilometrov.

Viac informácií o službe Motorent.sk získate na stránke www.motorent.sk, na telefónnom čísle 0905 917 419 alebo osobne v predajni U.M.S. na Studenej 5 v Bratislave.

Prevádzkovateľom portálu www.motorent.sk je spoločnosť U.M.S., s.r.o.
Zdroj: U.M.S., s.r.o., Bratislava
Článok je publikovaný v časopise Motomagazín 5/2015.

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri