Connect with us

Spravodajstvo

Prichádza niečo extra – Yamaha Yard Built XSR900 Monkeebeast

Publikovaný

on

Yamaha pred časom rozbehla úspešný projekt Yard Built, ktorý je zameraný na úpravy sériových modelov renomovanými svetovými úpravcami a tieto úpravy sú následne ponúkané zákazníkom. Dánska dielňa The Wrenchmonkees patrí medzi najaktívnejších úpravcov v tomto projekte a má na svedomí úpravy modelov XSR400, XJR1300 a najnovšie XSR900.  

Úprava s názvom XSR900 Monkeebeast pretransformovala cestne orientovaný naháč na niečo úplne iné a trojvalcový naháč je teraz mestským drsňákom schopným poradiť si s ľubovoľným terénom. Základom tejto premeny sú 17 palcové ráfy kolies Borrani s klasickým výpletom, ktoré sú obuté do endurových pneumatík Continental TKC. Zadné partie sú vystužené tlmičom pruženia K-Tech. Nový je aj zadný kotúč a sériové brzdné hadičky boli nahradené oceľovými. To iste sa udialo aj vpredu, kde naviac pribudla radiálna brzdná pumpa Nissin. Jazdecký posed sa zmenil vďaka originálnemu sedlu z dielne Wrenchmonkees, enduro stúpačkami a riadidlami Magura. Úplne nové je výfukové potrubie SC Project a originálne custom detaily tvoria predný a zadný blatník z dielne Wrenchmonkees a samozrejme sfarbenie, ktoré rovnako dielom dánskych úpravcov.

No a dobrou správou pre potencionálnych záujemcov je, že Wrenchmonkees už čoskoro začne ponúkať vybrané diely navrhnuté pre Monkeebeast.  

Prichádza niečo extra – Yamaha Yard Built XSR900 Monkeebeast

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri