Connect with us

Podujatia

Prvé výberové konanie OKR KTM Teamu

Publikovaný

on

Pár slov o výberovom konaní , ktoré sa uskutočnilo od 28.11.2009 do 29.11.2009.

Podujatia sa zúčastnilo rekordných 40 motokrosových jazdcov vo veku 5 až 19 rokov zo Slovenska a Maďarska. Trojnásobný počet účastníkov oproti predpovedanému predpokladu nám dal poriadne zabrať a úplne ochromil prevádzku na tratiach v Piliscséve (60jazdcov – naši plus hostia) a Tokod-Ebszőnybánya (55jazdcov – naši plus hostia) v Maďarsku.

Doprovod a prizerajúci diváci asi 200 ľudí videlo neskutočné nádherné súboje na tratiach, ktoré určite stali za to! Vďaka mediálnej podpore na nás bolo pozrieť veľa nadšencov motokrosu, ale aj špičkových jazdcov, ako Radek Bohuslav, Deczi Baláž, Nagy Alex apod. Určite sme zaujali a potešili zúčastnených, ktorý sa vyjadrovali veľmi pozitívne k celej akcii. Navštívili nás aj činovníci SMF, ako Jozef Bohuslav zástupca TPM, Juraj Belanský zástupca TPM mládeže a Deczi Ferencz viceprezident Maďarského TPM.

Dnes večer uverejníme výsledky testov na partnerských web stránkach, ak by ste mali záujem o fotky a výsledky z podujatia informujte ma prosím.
Prvé fotky z podujatia nájdete na: [linka] a [linka]

Nestrieľalo sa na tankoch a nevznikali žiadne národnostné konflikty aj keď sme jazdili v susednom Maďarsku! Športom sme upevnili už naštrbené medzinárodné a medziľudské vzťahy. Dokázali, že sa veľa dobrých ľudí zmesti aj na malom priestore – mini banket vo firme OKR asi 90-100 účastníkov.

S pozdravom,
Kuba Richard – majiteľ firmy O.K.R.

Madáchová 80,
943 60 Nána
Tel:00421-36-7597014 , Fax: 00421-36-7597290
email: shop@okr.sk , richi@okr.sk , kubarich@mail.t-com.sk

Váš oficiálny predajca motocyklov KTM. ,,Ready to Race"

Prvé výberové konanie OKR KTM Teamu

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri