Connect with us

Podujatia

Prvý dvojdňový Fun Cup bol plný jazdenia a zábavy

Publikovaný

on

Druhé tohtoročné podujatie Fun Cup, ktoré pre motorkárov už šiesty rok organizuje agentúra Slovakia Racing, bolo zároveň prvým dvojdňovým v tejto sezóne, a tak jazdcom prinieslo možnosť stráviť viac času na pretekárskej dráhe a v prvý večer si užiť aj skvelú Fun Cup párty.  

Práve na Fun Cup párty si motorkári vychutnávali nielen pečené prasiatka, ktoré bolo aj čím zapíjať, ale vďaka prítomným krásnym dievčatám mohli potešiť aj svoj zrakový vnem. Mali sa aj o čom rozprávať, mimoriadnym zážitkom totiž bolo absolvovať spomenutú Slovakia Racing akadémiu, kde sa im ako inštruktori venovali dvojnásobný víťaz pretekov Majstrovstiev sveta, Čech Lukáš Pešek, spolu so slovenskou pretekárskou jednotkou, Jaroslavom Černým, pričom obaja jazdci práve na Slovakia Ringu len pred niekoľkými dňami suverénne zvíťazili vo svojich triedach v úvodnom podujatí šampionátu Alpe Adria.  

 Počas prvého dňa 130 motorkárov využilo pekné slnečné počasie plné tréningov a pretekov pre všetky skupiny, teda od A po D, pričom ocenené boli tradične aj najrýchlejšie dievčatá. Na druhý deň ránovšak na jazdcov čakal dážď, ktorý mnohých odradil a odcestovali domov. Správne sa však rozhodli tí, ktorí sa rozhodli zostať a práve tí si poobede užili mnoho jazdenia s pretekmi a na záver aj Open Pit Lane.  

 Ďalší dvojdňový Fun Cup čaká na motorkárov už 8. a 9. júna, kedy opäť nebude chýbať ani Fun Cup párty a Slovakia Racing akadémia, pričom až do 1. júna je možnosť registrovať sa vo zvýhodnenom predpredaji. Všetky najdôležitejšie informácie o podujatí nájdete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/sk/blizi-sa-uzavierka-zvyhodneneho-predpredaja-na-junovy-fun-cup/  

Tlačová správa

Prvý dvojdňový Fun Cup bol plný jazdenia a zábavy

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri