Connect with us

Podujatia

RACE FOR FUN! Repríza v auguste!!!

Publikovaný

on

Podarilo sa! Pre veľký ohlas predovšetkým zo strany pretekárov sa 25. a 26. augusta dočkáme reprízy skvelého trenčianskeho podujatia RACE FOR FUN! Viac informácií sa dozviete v článku…

Mototrade racing s.r.o. a Slovenská motocyklová federácia vás pozývajú na druhé tohtoročné podujatie motocyklových pretekov v Trenčíne! Práve veľký záujem motorkárov rozhodol o tom, že sa na miestnom letisku stretneme v auguste a to len týždeň po Veľkej cene v Brne. Všetky potrebné informácie nájdete samozrejme v sekcii PRETEKY V TRENČÍNE, kde nájdete aj prihlášku na toto podujatie. Odporúčam vám prihlášky posielať predovšetkým mailom na adresu: info@roadracing.sk .

Poplatok bude o 500 Sk vyšší, za víkend teda motorkári zaplatia 3.000 Sk, pri zaplatení vopred na účet SMF platí, rovnako ako minule, 500 korunová zľava. Samozrejme, že časový harmonogram je predbežný a podľa potreby sa môže, tak ako minule, upravovať. Tí, ktorí ste v počas uplynulého víkendu videli vystúpenie kaskadéra na brnianskom motodrome, sa už teraz môžete tešiť na jeho vystúpenie aj v Trenčíne.

Touto cestou vyzývam všetkých, ktorí sa podujatia v Trenčíne zúčastnili už v júni, aby oslovili svojich kamarátov, ktorí minule neprišli a aby si aj oni mohli užiť to, čo ste prežili na trenčianskom letisku v júni práve vy!!!

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri