Connect with us

Testy a recenzie

Scott Offroad kolekcia 2010

Publikovaný

on

Aj pre milovníkov Offroad-u si výrobca oblečenia značky Scott pripravil novinky a doplnil tak svoju kolekciu dresov, nohavíc, okuliarov a čižiem.

Scott A-séria LTD Jersey a Pant – ľahký dres, ktorý natiahnete bez najmenších problémov na kompletný motokrosový chránič. Dres je vyrobený zo 100% polyesteru a na rukávoch a v páse má sťahovací pás. Hlavné časti sú perforované a tak je celý dres dokonale vzdušný. Má taktiež zosilnené šitie v miestach, ktoré sú najviac namáhané. Takéto oblečenie je možné zohnať od 54€ do 169€.

Scott Voltage ProAir – motokrosové okuliare určené do extrémnych podmienok. Majú 100% ochranu UVA, UVB a UVC, predprípravu na Anti-Fog a doplnkovú ochranu nosa. Okuliare dokonale priľnú na tvár a netlačia. Upínací popruh je nastaviteľný a spolu s rámom je v rôznych farebných kombináciach. Cena takýchto okuliarov sa pohybuje od 65€ do 80€.

Scott Genius čižmy – čižmy sú pre rok 2010 vylepšené o bezpečnosť v oblasti náhrtu, achilovky a bokov nohy. Všetky oblasti sú zosilnené a celkovo je čižma teraz ohybnejšia vo všetkých stranách. Zapínanie, svojvoľne nepovolí a vnútorné papuče sú vymeniteľné, alebo sa dajú aj oprať. Podrážka je zosilnená o kovové časti a s grafikou čižiem dokonale ladí k dresom a okuliarom. Cena takýchto čižiem sa pohybuje v cene okolo 499€.

Scott Offroad kolekcia 2010

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri