Connect with us

Spravodajstvo

Slovakia Racing Akadémia aj pre profesionálnych pretekárov

Publikovaný

on

Agentúra Slovakia Racing aj v roku 2015 pre motorkárov v rámci podujatí Fun Cup pripravuje motocyklovú akadémiu so špičkovými pretekármi.

S JAKUBOM SMRŽOM A JAROSLAVOM ČERNÝM

FotoDvojica skvelých motocyklových pretekárov, ktorí toho dosiahli veľa aj za hranicami našich krajín. Už vlani boli inštruktormi Slovakia Racing Akadémie, ktorú pre motorkárov v rámci podujatí Fun Cup pripravila agentúra Slovakia Racing s mottom „Zrýchliť, ale zrýchliť bezpečne“.
Dobrou správou je, že akadémia tu pre motorkárov bude s rovnakými inštruktormi aj v roku 2015, pričom na záujemcov čaká niekoľko dôležitých noviniek. Smrž a Černý sú zároveň zárukou toho, že akadémia pomôže zrýchliť aj profesionálnym pretekárom napríklad zo seriálov Alpe Adria a IMRC! Práve pre nich je tu navyše príležitosť využiť podujatie Fun Cup spolu s akadémiou ešte pred majstrovskými podujatiami na okruhoch Pannonia-ring, Hungaroring a Slovakia Ring!

DÔLEŽITÁ JE KVALITA, NIE KVANTITA

Cieľom Slovakia Racing Akadémie nie je nabrať čo najviac pretekárov, ale skutočným záujemcom sa venovať s maximálnym úsilím o ich zlepšenie sa tak, aby mohli mať zo svojej jazdy radosť, pocit vyššieho bezpečia a zároveň jazdiť rýchlejšie. Preto bude počet účastníkov akadémie obmedzený!

DVE SKUPINY: ZAČIATOČNÍCI A POKROČILÍ

Prvou dôležitou zmenou je rozdelenie záujemcov na začiatočníkov a pokročilých, čo dáva oveľa lepšiu možnosť pracovať s jednotlivcami podľa ich konkrétnych potrieb.
–    na začiatočníkov čaká oboznámenie sa so základmi jazdy na okruhu, správnym sedením na motocykli, ideálnou stopou, plynulými prejazdmi zákrutami…
–    pokročilí, kde radi privítame práve aj profesionálnych jazdcov napr. z Alpe Adrie či IMRC, sa dozvedia viac o teórii správneho jazdenia, bude monitorovaný ich spôsobu jazdy, odstraňovanie chybných návykov, zmena myslenia pri jazde, čoho cieľom je zrýchlenie jazdca…

MOŽNOSŤ DLHODOBEJ VÝUČBY

FotoPre tých, ktorí chcú v akadémii dosiahnuť čo najväčší rast s cieľom presadiť sa čo najvyššie v medzinárodných pretekárskych seriáloch, či pripraviť sa na dráhu profi pretekára, odporúčame zúčastniť sa čo najväčšieho počtu dní akadémie, v najlepšom prípade celej sezóny. V takomto prípade pre týchto záujemcov spolu s našimi inštruktormi pripravíme individuálny komplexný program za špeciálnu cenu, ktorá bude samozrejme ešte výhodnejšia.

TYPY MOTOCYKLOV

Účasť v akadémii je určená pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v jazde na motocykli, či už sú majiteľmi superšporta, cesťáka, naked bika, alebo cestného endura.

BONUSY

Na jazdcov v akadémii samozrejme čakajú rovnaké bonusy ako na podujatiach Fun Cup, pričom sa môžu tešiť aj na viac fotografií či videozáznamov z akadémie, ale aj ďalší sprievodný program.

CENA AKADÉMIE

Pri absolvovaní jedného dňa akadémie je cena 120,-€ na deň, pokiaľ sa rozhodnete využiť oba dni, tak cena za oba je 200,-€.

TERMÍNY

Termínový kalendár akadémie je zhodný s kalendárom podujatí Fun Cup:
17. 4. Pannoniaring (HU) – 1 deň
4.-5. 5. Slovakia Ring (SK) – 2 dni
8.-9. 6. Hungaroring (HU) – 2 dni
9.-10. 7. Slovakia Ring (SK) – 2 dni
3.-4. 8. Slovakia Ring (SK) – 2 dni
11.-12. 8. Pannoniaring (HU) – 2 dni    
7.-8. 9. Slovakia Ring (SK) – 2 dni

AKO SA PRIHLÁSIŤ

Je to jednoduché. Priamo pri registrácii na jednotlivé podujatia Fun Cup v online formulári označíte políčko o účasti v akadémii. Registrovať sa na jednotlivé termíny môžete na tomto odkaze.

KONTAKTUJTE NÁS

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri