Spravodajstvo
Slovakia Ring slávnostne otvorený
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 2 mesiacePREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceSúboj o korunu mesta: Yamaha NMAX 125 Techmax vs. Honda PCX 125
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST Zontes 703 Frontier: Trojvalcové prekvapenie, ktoré mení pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Honda Goldwing 50th Anniversary: Polstoročie na vrchole potravinového reťazca

AIR
2. októbra 2009 at 9:25
Tak konecne aj Slovensko ma svoj okruh… potesujuce je, ze konecne je, smutne, ze az teraz, ale lepsie teraz ako nikdy 🙂 🙂 🙂
FaDe
2. októbra 2009 at 9:54
Stoziare VN vedla boxov a vedenia rovno krizom cez cielovu rovinku 😟 Toto mohli doriesit aj trosku inac, viem ze je to sakra nakladna zalezitost ale vyzera to tam z tej tribuny dost odveci, nehovoriac o riziku kolizie do stlpu ktory je rovno pri vjazde do boxov…
Inac je to podla mna krasny projekt, zasluzi si obdiv a uctu hlavne tym, ktori ho dotiahli od zaciatku az do vitazneho konca a v relativne kratkom case. Palec hore 👋
dusik
2. októbra 2009 at 12:43
Rozmýšlam nad tým, či tento okruh spĺňa špecifikácie na preteky Formuly 1
vie mi na to niekto odpovedať??? 🙄
meso2
2. októbra 2009 at 16:32
Vyzera to ze aj pre F1 ale nevim…Ale konecne uz mame aj mi nejaky okruh. a ne ani moc daleko 🙂
AIR
2. októbra 2009 at 16:43
F1 asi u nas nebude, Slovensko na to asi nema peniaze… to chce mat spravnych sponzorov 😠
meso2
2. októbra 2009 at 16:56
Mozno za par rokov sa najde nekdo. Ale snad tu bude moto gp
AIR
2. októbra 2009 at 17:11
To by ma potesilo veru a myslim, ze vala znas by jasalo 😉 😉 😉
FaDe
5. októbra 2009 at 10:37
Viem ze „vedenie“ okruhu malo pozvaneho hlavneho komisara FIA prave kvoli spominanym opatreniam aby splnal okruh parametre F1, nevyjadrovali sa vtedy jednoznacne a neviem ako to dopadlo, ale snaha bola aby splnal aj poziadavky na F1. Urcite vsak splna poziadavky pre Moto GP vsetky kategorie to deklarovali uz aj vtedy…
Frank
5. októbra 2009 at 12:20
Super, zoženiem inú motorku a pôjdem si to tam skúsiť. Na TA-čku by to asi nebolo ono 😁 😁