Connect with us

Podujatia

Športové pozvánky na víkend

Publikovaný

on

Veľká cena Trenčína – 11. a 12. august 2018

V dňoch 11. a 12. augusta 2018 sa po vydarených dvoch úvodných ročníkoch uskutoční tretí ročník podujatia Veľká cena Trenčína, ktoré tento rok bude nielen súčasťou medzinárodných majstrovstiev Slovenska motocyklových veteránov a vložených tried Ducati Slovakia Cup a Pionier Cup, ale tentoraz sa na mieste uskutočnia aj majstrovstvá ČR a SR v triede 125 Sport Production. Miestom konania pretekov bude opäť priemyselný park Trenčín (AU Optronics). Podujatie organizuje z poverenia SMF dubnický Automotoklub SR-KARTING spolu s partiou okolo domáceho pretekára Ľubomíra Kamenára. Rovnako ako vlani, aj počas tohtoročného podujatia sa uskutoční dvoje pretekov, prvé už v sobotu poobede po dvoch sériách tréningov, druhé potom v nedeľu.  


Seriál MM SR MX mládeže a žien pokračuje v Slovenskom Pravne   

V nedeľu 12. augusta zamieri do Slovenského Pravna so svojou štvrtou zastávkou tohtoročný seriál medzinárodných majstrovstiev SR v motokrose mládeže a žien. Súčasťou podujatia bude i vložený voľný pretek MX. Podujatie na MX trati v Slov. Pravne je predposledným pretekom uvedeného seriálu mládeže a žien. Na štart sa postavia jazdci týchto kategórií: MM SR MX50, MX65, MX85, MX Ladies, voľný pretek MX. Program v Slovenskom Pravne sa začína už tradične od 8:15 oboznamovacími tréningami, po ktorých budú nasledovať od 10:15 kvalifikačné tréningy a finálové jazdy odštartujú triedou MX Ladies o 13:00 hod.  Organizátorský klub ZE-TEC na čele s Marianom Zelienkom vás všetkých srdečne pozýva!    


M SR v šprinte motocyklov v Trenčíne – sobota 11. 8. 2018   

V sobotu 11. 8. 2018 sa trenčianske letisko stane dejiskom bojov o ďalšie body do seriálu M SR v šprinte motocyklov SMF 2018. V poradí to bude už siedme podujatie tohtoročného 9-dielneho seriálu majstrovstiev SR v šprinte. Tieto šprinty sa uskutočnia pod hlavičkou Slovenskej šprintérskej asociácie, takže sa môžete tešiť na naozaj pestrý program. 


3. ročník IN MEMORIAM Janka Haviara   

Organizátorský klub HAVIAR TEAM srdečne pozýva všetkých priaznivcov countrycrosu, endura a motokrosu na 3. ročník IN MEMORIAM JANKA HAVIARA o pohár starostu obce Domaniža, ktorý sa uskutoční v dňoch 11. – 12. augusta 2018 v obci Domaniža pri Považskej Bystrici.   Všetky informácie nájdete na plagáte alebo vo zvláštnych ustanoveniach v sekcii Enduro a rely alebo Motokros a Quad.


Tlačová správa SMF

Športové pozvánky na víkend

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri