Connect with us

Podujatia

Strhujúca Off-road Show 09 už tento víkend vo Sverepci

Publikovaný

on

Sverepec Off-road Show 09

V dňoch 28.-30. augusta sa v Národnom motokrosovom centre Sverepec, v blízkosti Považskej Bystrice, uskutoční veľká show a motoristická akcia plná zablatených off-roadov, vône vysokooktánového benzínu a rachotu motoriek, ktorým budú sekundovať hviezdy súčasnej slovenskej hudobnej i tanečnej scény, bohatý doprovodný program a skvelé gastronomické pochúťky.

Tony blata vodné prekážky
Kto má rád off-roady v plnom nasadení, vo Sverepci si koncom augusta príde na svoje. Trialové preteky na 40 kilometrov dlhom okruhu preveria všetky vlastnosti súťažných posádok. O tony blata, vodné prekážky či náročné stúpania nebude núdza a divák tak môže porovnávať rozdiely medzi jednotlivými značkami.

Akčné supermoto
Fanúšikovia motoriek sa môžu tešiť na preteky SUPERMOTO, ktorých hlavným cieľom je preveriť univerzálnosť jazdcov. My vám ponúkneme americký štýl preteku, k ktorom sa pomocou vyraďovacieho stromu do finále dostanú len tí najuniverzálnejší motocykloví pretekári. Ich zdatnosť preverí hlavne rôzny typ terénu. Pevne veríme, že si Vás tento štýl jazdy získa a bude pre Vás i divácky veľmi atraktívny, pretože je charakteristický zvláštnym štýlom jazdy s agresívnym dobrzďovaním do zákruty, hlbokými náklonmi až na stúpačky motocykla, výjazdmi zo zákruty s kontrolovaným šmykom a zrýchľovaním niekedy aj po zadnom kolese motocykla.

Johny Mečoch, Dominika Mirgová a …
O dobrú hudbu sa postarajú dídžeji Milan Lieskovsky, Stame & Grafik, Smoly a Semtex, speváckymi vystúpeniami akciu okorenia David Koller (spoluzakladateľ skupiny Lucie), Komajota, Jaro Závodský, Dominika Mirgová, Mukatado a Blues 8. Jazdy pretekárskych off-roadov na blatistom okruhu budú určite atraktívnym štvrokolesovým hip hopovým vystúpením, no tento mladý tanečný štýl dovedú do dokonalosti Johnny Perfekto Mečoch spoločne s Melániou Kasenčákovou alias Lady Mel.

Aj návštevníci súťažia
Organizátor podujatia Esin Racing a Gastronomium.EU prichystá pre vás, vašich priateľov či vaše ratolesti aj mnohé, mimo motoristické atrakcie. Veľkí chlapci s dušou vojaka si s radosťou vyskúšajú paintball či airsoft, rodeo býk síce neprinesie taký adrenalín ako jazda v Murcielágu po alpskom priesmyku. Malí aj veľkí sa môžu na chvíľu ocitnúť v koži Spidermana alebo Williama Tella na lanovej horozeleckej stene respektíve pri stánku ľukostrelby. V celom areáli budú stánky s desiatkami gastronomických pochúťok a cocktail bary, pri ktorým svoje umenie predvedú profesionálni barmani.

Sverepec Offroad Show je skvelým miestom, kde zakončiť letné prázdniny, oddýchnuť si pri príjemnom programe, zabaviť sa pri adrenalínových off-road pretekoch a chytiť posledný letný bronz. V dňoch 28.-30. augusta sa tak tešíme vo Sverepci na všetkých čitateľov Motomagazínu i ostatných fanúšikov benzínu a špinavých kombinéz.

Text a foto: Esing Racing

Advertisement

2 komentáre

1 komentár

  1. AMIS

    28. augusta 2009 at 19:34

    😉 ak motyka vystrelí 😉

  2. kankoXF

    28. augusta 2009 at 20:30

    🤣 haa ha haaa! Spinkaj malinka! Ha ha haaa…. 😛

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri