Connect with us

Spravodajstvo

Suzuki v Miláne predstaví dvojicu 250-tok

Publikovaný

on

Japonská značka Suzuki stihla na rok 2017 predstaviť už päť noviniek, no vyzerá to tak, že stále ešte nemá dosť a na novembrovej výstave EICMA v Miláne budú mať európsku premiéru ďalšie dva nové modely a tentoraz pôjde o 250-ky. Ponúka sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou rozšíri o cestné enduro DL250 V-Strom a kapotovaného športovca GSX250R.  

Oba modely boli predstavené počas výstavy CIMA v Číne a budú určené nielen pre ázijské trhy ale mali by sa dostať aj na európske trhy. Suzuki tak výrazne posilní svoju pozíciu v segmente, ktorý sa v posledných rokoch opäť teší rastúcej popularite aj v našich končinách. V oboch prípadoch sa pod nádržou ukrýva štvortaktný radový dvojvalec o objeme 250 ccm, ktorý nájdete aj na modeli GW250 Inazuma.

Malý V-Strom sa môže pochváliť dizajnom, ktorý je prakticky identický s dvojicou svojich väčších súrodencov V-Strom 650 a 1000. V tomto prípade sa tak môže zaradiť medzi najatraktívnejšie maloobjemové dobrodružné endurá na trhu. Podobne je na tom aj model, GSX250R, ktorý pre zmenu zdedil dizajn svojich väčších superšportových súrodencov rady GSX-R.

Suzuki GSX250R sa v budúcom roku objaví aj na európskom trhu

Suzuki v Miláne predstaví dvojicu 250-tok

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri