Connect with us

Spravodajstvo

Suzuki vracia naspäť legendárny model Katana – online INTERMOT2018

Publikovaný

on

Po sérii upútaviek to tu máme naživo, Suzuki vracia na scénu model Katana, ktorý sa po prvý krát objavil v roku 1981. Samozrejme najnovší model s týmto menom  využíva súčasnú techniku, presnejšie je postavený na podvozku a motore naháča GSX-S1000. Výkon 150 k a pôvod motora v superšporte GSX-R1000 K5, 3-stupňová trakčná kontrola, športové ABS, tuhý a športovo ladený podvozok a veľký plnofarebný LCD displej.   

Potom je tu samozrejme výrazný dizajn, ktorý zdieľa veľa spoločných prvkov s pôvodným modelom a nechýba mu retro nádych, no stále prináša ostré a športové línie. Katana sľubuje vynikajúce športové jazdné vlastnosti, no zároveň aj komfort vhodný na každodenné jazdenie.  

Menšími zmenami prešiel aj superšport GSX-R1000 a okrem grafických zmien pribudol aj nový obojsmerný asistent radenia (quickshifter), ktorý sa montuje už v sérii. Nové sú aj oceľové brzdové hadičky na predných brzdách, ktoré nahrádzajú pôvodné gumové. Naopak úplne nový štvortaktný motokrosový špeciál RM-Z250, ktorý prichádza s výrazne inovovaným motorom, novým rámom, inovovaným pružením a výkonnejšími brzdami.

Suzuki vracia naspäť legendárny model Katana – online INTERMOT2018

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri