Connect with us

Spravodajstvo

Taká lepšia MP3-ka

Publikovaný

on

Je asi zbytočné bližšie si predstavovať skúter Piaggio MP3, ktorý prináša koncept troch kolies do sveta skútrov. Na rozdiel od podobných technických riešení, Piaggio ponúka koncept, ktorý vám umožňuje nakláňať sa do zákrut podobne ako na motorke. Napriek tomu je to stále len skúter aj keď mimoriadne bezpečný na ľubovoľnom povrchu a priaznivcov klasických motocyklov len ťažko osloví. Pre tých čo hľadajú niečo „akčnejšie“ je tu však športová trojkolka s názvom Brudeli Leanster. Tento hybridný koncept využíva ako základ supermoto KTM 690, ktoré je vybavené zavesením kolies podobným ako využíva práve Piaggio MP3. Plne mechanický systém zavesenia predných kolies umožňuje až 45-stupňové náklony, čo v kombinácii s +60-koňovým jednovalcom z dielne KTM sľubuje oveľa viac zábavy ako taliansky skúter.
Firma Brudelitech sídli v Nórsku a túto hračku je vám schopná predať za cca 19 500 Eur, čo bude asi hlavnou brzdou masovejšieho rozšírenia tohto vozidla a mám pocit, že ani na cestách západnej Európy ich vďaka cene veľa neuvidíte. Každopádne je však Leanster zaujímavým konceptom, ktorý môže byť na ľubovoľnom povrchu rýchlym a aj bezpečným zvezením.

Video nájdete na: [linka]

Taká lepšia MP3-ka

7 komentárov

1 komentár

 1. AMIS

  12. februára 2010 at 18:01

  Tak toto je aká brutalitka 😈 Italo nespi šup šup do garáže, do ruky zváračky a hybaj ho pajcovať, alebo čakáč na detailnejšie fotky ☹️ 😈

 2. AIR

  12. februára 2010 at 22:48

  Tak mam z tej brutalitky zmiesane pocity…. za tie prachy si radsej asi kupim can-am a zostane mi aj na doplnky a benzin 🙂 🙂 🙂

 3. raptor

  13. februára 2010 at 12:16

  Za tie love si kupim dve SMR 450 od KTM a za zvysok tolko gum oleja a filtrov ze sa skor niekde dobre vytriem ako to vsetko zoderiem..

  cena je absolutny nonsens

 4. kankoXF

  13. februára 2010 at 13:30

  Co tam po cene. Dakych 19 000 € a par drobnych… No nekup to! 🤣 😁

 5. kxbibo

  14. februára 2010 at 7:42

  kankoXF tak to choď kúpiť a potom nám dáš každému odviezť 😁

 6. raptor

  14. februára 2010 at 8:43

  Nie ja nechcem… 😕 na taketo panske huncucstva nie je moj jednoduchy sedliacky zadok stavany 😈

 7. bezdooo

  14. februára 2010 at 14:40

  No neviem ako vam, ale mne sa to ani len nepaci, uz to, ze to ma 3 kola je grc

  jedina trojkolesova masinka, co sa mi kedy v zivote pacila bol moj velorex 😁

  a samozrejme, ta cena 🤐

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri