Connect with us

Podujatia

Tanec Slnka 2012 pritiahol tisícky motorkárov

Publikovaný

on

Už od marca som sa tešil na tento zraz a ani neviem, ako to preletelo a táto medzinárodná akcia je za mnou. Bohužiaľ z osobných dôvodov som absolvoval iba sobotný deň, ale aj tak to stálo za to. Spomenul som, že medzinárodný a myslím, že oprávnene. Motorkári tu boli zo susedného Česka, Poľska a dokonca aj z Maďarska plus všetky svetové strany nášho malého Slovenska. Hodil som reč s pár ľuďmi a zhodli sme sa na tom, že pokiaľ je tá správna partia, o zábavu je vždy postarané.
____________________________________________

Príjazd do areálu
Organizátori posunuli vstup vyššie a tak nevznikala tlačenka v spodnej zákrute, kde som po minulé roky videl aj pár nemilých pádov. Každopádne za 11 éčiek ste si odniesli igelitku s časákom, šatkou a ďalšími drobnosťami. Stretol som aj ľudí, ktorí nedostali vôbec nič okrem náramku – kde sa stala chyba je skôr otázka na usporiadateľa… ale hold, pekné počasie pritiahlo pravdepodobne viac ľudí, ako čakali.
____________________________________________

Program a sprievodné akcie
Mám pocit, že tento rok bol celý program trošku chudobnejší, na aký sme zvyknutí – čo potvrdili aj opýtaní návštevníci. Na námestí Starej Turej sa vôbec nič nekonalo a ako náhrada bolo vystúpenie trialistu na Agrofarme. To ale pritiahlo oveľa menej ľudí a niektorí sa dokonca vyjadrili, že ich to vôbec nezaujímalo. Sprievodné súťaže v areáli si naopak ľudia pochvaľovali, taktiež o motodecká bolo postarané na úrovni. Večerným zlatým klincom bol Janek Ledecký, ktorý sa postaral o skvelú atmosféru s jeho piesnami a potom nasledovali už tradičné pikantné súťaže a vystúpenia.
____________________________________________

Vydarené počasie
Po niekoľkoročnej odmlke slnečného počasia sme sa KONEČNE dočkali horúceho víkendu bez dažďa. No áno, nedeľa si už vybrala svoju daň, ale počas celej akcie bolo tak dusno, že by nejaké to schladenie bodlo – nečudo, že sa ľudia chodili kúpať do Dubníka :-).
____________________________________________

Svoj názor si na túto akciu určite vytvoríte sami, ale pre každý prípad odporúčam zhliadnuť aspoň priloženú menšiu fotogalériu, či video.

Tanec Slnka 2012

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri