Connect with us

Spravodajstvo

Transformers 2 a motocykle

Publikovaný

on

Opisovať prvý diel Transformes je zbytočné. Zarábajúci ?spektál? pre masu od 0 do 100 pozná aj ten kto ju nepozeral v kine či v TV. U nás už naplno beží pokračovanie a tak ako v iných filmoch posledných rokov, aj v tomto sú motocykle.
Najprv nás zabije Megan Fox maľujúca nádrž H-D v dielni svojho otca a neskôr jazdiac Aprilku v dvojtaktnej ostrej 125-ke. Aby toho nebolo málo, menia sa dobré robotické motocykle Suzuki B King, MV Agusta a Ducati 1198.
Pre BRP je reklamou použitie ich Can-Am Spyder v matnej čiernej ako vozidlo špeciálnych ľudských jednotiek Transformers (a že ho máme v redakcii MOC radi).

Film
Je cítiť, že pre využitie očakávania je film lepený za horúca. Preklad jasne naznačil orientáciu aj na nižšiu vekovú skupinu divákov (prvá časť bola v kinách titulkovaná). Stále síce nastáva zmätok v kope ?šrotu? bojujúceho hlava-nehlava (šrób-nešrób) a súbojov je viac. Sentimentálny podtón moc neprospel a sem tam vyznieva úsmevne. Vtipov je menej a príbeh viazne. Dôvod pre boj sa našiel, no za prepracovanosťou prvého dielu zaostáva. Aj tak je to efektne natočené a kto nechá mozog doma ? bude sa baviť.

Text: Dušan ?Campa? Lysák

Transformers 2 a motocykle

2 komentáre

1 komentár

  1. Frank

    5. júla 2009 at 7:17

    Nevidel som jednotku a neviem či je toto môj žáner. hmm uvidíme, ale pár kúskov v tom filme by som bral aj domov. A niektoré aj do garáže 😁 😁 😇

  2. moto46

    6. júla 2009 at 6:03

    Uz som na to bol je to celkom fajn

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri