Connect with us

Spravodajstvo

Tri kolesá sú v kurze

Publikovaný

on

Koncept trojkolky nie je v motocyklovom priemysle žiadnou novinkou a na trhu dnes nájdete hneď niekoľko modelov, ktoré sa úspešne etablovali na trhu. Spomenieme napríklad Piaggio MP3 alebo Yamaha Tricity. No a vyzerá to tak, že už v blízkej budúcnosti pribudnú v tomto segmente ďalšie modely, ktoré posunú tri kolesá do nových sfér.

Najnovšie ohlásila svoje plány Yamaha, ktorá na blížiacej sa tokijskej výstave (koniec októbra) predstaví úplne nový koncept s označením LMW (Leaning Multi Wheel), ktorý na rozdiel od spomínaných modelov MP3 a Tricity bude mať oveľa bližšie k veľkoobjemovej motorke ako k tradičnému skútru. Yamaha však nebude jedinou značkou, ktorá predstaví novú trojkolku a svetovú premiéru bude mať aj dávnejšie avizovaný podobný koncept s označením Neowing, ktorý pre zmenu predstaví Honda.

Zdá sa, že tri kolesá sú v kurze a už čoskoro sa dočkáme sériových verzii motoriek na troch kolesách, ktoré sú výsledkom snahy výrobcov osloviť novú skupinu zákazníkov, ktorí primárne neprichádzajú z motocyklového prostredia.

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri