Connect with us

Spravodajstvo

Triumph s dvomi novinkami – INTERMOT 2018 online

Publikovaný

on

Angličania sa v Kolíne prezentujú dvojicou noviniek. Nový Street Scrambler sa dočkal výrazného nárastu výkonu (+10 k) a dosahuje maximum 65 k a to aj vďaka motoru, ktorý dosahuje vyššie otáčky. Spolu s nárastom výkonu prichádza aj upravený podvozok. Nové štvorpiestikové predné brzdy Brembo sú výkonnejšie, predná vidlica je kvalitnejšia a 19-palcová pneu vpredu spolu so širokými riadidlami prináša „endurovejší“ posed.

Pribudli dva nové výkonové režimy Road a Rain, ABS a trakčná kontrola sa dá vypnúť. No a výrobca ponúka širokú paletu doplnkov na ďalšie individuálne úpravy.  


Druhou novinkou je inovovaný model Street Twin, ktorý rovnako prináša citeľný nárast výkonu (+10 k) na 65 k s nezameniteľným zvukom anglického dvojvalca. Inovácie podvozku a elektroniky sú podobné ako na Scrambleri. Novinkou je možnosť vybaviť kolesá systémom monitorovania tlaku. Model Street Twin je najpopulárnejším retro modelom výrobcu a Triumph naň ponúka viac ako 140 doplnkových dielov a dva custom kity – Urban Ride a Cafe Custom.

Triumph Street Twin 2019

Triumph s dvomi novinkami – INTERMOT 2018 online

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri