Spravodajstvo
Urban Scrambler od TpR – Italian Factory
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceBenda Chinchilla 500: Pohoda na dvoch kolesách
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 4 týždnePREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 2 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
PodujatiaPred 3 mesiaceMotocykel 2026 rastie: výstava spája jazdcov, technológie aj motorkársku komunitu
-
Testy a recenziePred 1 mesiacKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST: Yamaha MT-07 Y-AMT – Súboj generácií: Je robot skutočne lepší ako spojková klasika?

Matooo
13. mája 2009 at 22:52
Popičofka…toto chcem 🙂 co to stoji? 😛
Puco
14. mája 2009 at 5:35
Nuž, kdo umí, umí…a kdo má na to ešte aj prachy…Parádne ho urobil, nádhera 😉
max1
14. mája 2009 at 9:08
Mňam 😛
milan3232
14. mája 2009 at 10:11
No mne sa teda nepaci. Oldtimer s hentakymi gumami. fuj tajbl. Mna to teda neoslovilo.
Mad Max mam rad, ale toto nieeee.
AMIS
14. mája 2009 at 17:52
Milanko , toto ako myšlienka je staršie ako Mad max 😁
kxbibo
15. mája 2009 at 6:19
Krása.
milan3232: tie pneumatiky sa volia podľa toho kade jazdíš, však tak vlastne vznikli prvé off road motocykle.
PeterBA
15. mája 2009 at 7:23
Super. Trošku mi síce nepasujú tie číre blinkre…. ale pekné. 😉
duroslav
15. mája 2009 at 11:54
No ked to porovnam s tym Enfieldom v clanku vedla, tak nic moc…