Podujatia
Veterány už zajtra v Považskej Bystrici – pozvánka
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 1 mesiacPREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 3 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceSúboj o korunu mesta: Yamaha NMAX 125 Techmax vs. Honda PCX 125
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST Zontes 703 Frontier: Trojvalcové prekvapenie, ktoré mení pravidlá hry

VladiB
28. augusta 2009 at 8:52
Pionier – mojá prvá motorka ked som mal 13
Dragon
28. augusta 2009 at 9:12
VladiB – podobne som začínal aj ja len na podomácky upravenej na cross a v rovnakom veku 😉 😀
AIR
28. augusta 2009 at 15:03
No aj ja tak zacinal … jednohrb jawa 555… nostalgia… skoda, ze ta moja uz neexistuje, rad by som ju este mal v garazi
Frank
28. augusta 2009 at 19:05
Súhlas, tiež som začínal na „pekáči“ a závidel som chalanom čo mali Mustang 😀 Jááááj to boli časy
gargamel23
29. augusta 2009 at 10:09
Jou jou to boli casi na pekaci ked so viac tlacil ako sa vozil 😁 mal som 21 na to obdobie ked som la 13-15 rokou super masina _chcel by som sa este na nom povozit len skoda ze uz ani neviem ci vobec je este na tomto svete alebo uz je v moto nebicku 😠
AIR
29. augusta 2009 at 12:29
Inak niekde som davnejsie cital, ze sa vyraba teraz take nieco retro ako bola jawka 550/555 … je na tom nieco pravdy? ja by som si to z nostalgie veru aj kupil….
gargamel23
30. augusta 2009 at 12:59
Ano je to pravda videl som to u nas to ma jeden chlapik a vyzerá to presne tak isto ako 550/555 🙂 aste aj farba aj ostalo to jedno sedadlo ako to bolo na tych starých
AIR
30. augusta 2009 at 19:01
gargamel23
Kde sa to da kupit? Kto to vyraba? Skus ho oslovit….
gargamel23
31. augusta 2009 at 8:47
Nooo uvidime ked ho stretnem dakde tak sa skusim popitat 😉
gargamel23
31. augusta 2009 at 8:56
AIR pocuj trosku som posnoril a tu mas nasiel som pre teba toto kuk na to
[linka] mas tam vsetko ohladom nevej 555
meso2
31. augusta 2009 at 13:22
AIR ja mam neco podobne jak je ten novy pionir a je to dost dobra motorka
AIR
31. augusta 2009 at 20:21
gargamel23 dakujem velmi pekne, potesil si ma, parada … palec hore pre teba, /stale tu chyba ten smajlik/
idem si to poprecitavat, prave som sa vratil z Polska z oswiencimu, tak si mi zdvihol ponuru naladu
👋
gargamel23
1. septembra 2009 at 8:42
AIR 😉 rado sa srtalo Tieto motorky su proste stara dobra klasika co mam velmy rad
duroslav
1. septembra 2009 at 19:54
Bola vobec akcia? Dost doobeda prsalo, nikam som radsej nesiel… 😠
Dragon
2. septembra 2009 at 13:56
duroslav Áno, akcia bola, len sa presunula do priestorov Kina Mier práve kvôli zhoršenému počasiu.