Connect with us

Podujatia

Víťaz X-Games Libor Podmol potvrdil účasť na Sony Xperia Freestyle X-Night v Košiciach

Publikovaný

on

Vynikajúca správa pre milovníkov motokrosového adrenalínu! Skvelý český pretekár Libor Podmol (29) sa predstaví 16. novembra 2013 v košickej Steel Arene v rámci Sony Xperia Freestyle X-Night. Zabezpečiť jeho štart nebolo jednoduché – záujem o neho narástol medzi promotérmi na celom svete po tom, čo dosiahol veľký prelom v rámci prestížnej série X-Games, považovanej za olympiádu extrémnych športov.

Na Letných X-Games dosiahol v júni v Mníchove skvelý úspech, čo ho katapultovalo medzi absolútnu jazdeckú špičku! V bavorskej metropole ako prvý Európan vyhral disciplínu Step Up – skok do výšky na motorke, keď prekonal latku vo výške 29 stôp (8,84 m).

„Libor Podmol je naším obľúbencom, ale teraz prvý raz prichádza ako skutočná hviezda svetového formátu! O to viac nás teší, že sme sa dohodli na podmienkach jeho účasti,“ povedal šéf organizátorov Jozef Murín, podľa ktorého už finišujú aj rokovania s ďalšími skvelými jazdcami!

Ostravský rodák a majster sveta vo freestyle motokrose z roku 2010 sa na Sony Xperia Freestyle X-Night predstavil vlani v Bratislave, ale dobre si pamätá aj svoje účasti v Košiciach! „V Košiciach sme jazdili už pred Bratislavou – bolo to tam super! Tá východná atmosféra… Mám pocit, že Košičania sú dokonca vernejšie publikum,“ povedal v súvislosti so štartom na adrenalínovej akcii roka Libor.

Ak chcete mať istotu, že uvidíte Libora Podmola a ďalších šialencov v akcii, využite predpredaj vstupeniek na www.ticketportal.sk [linka]

Vstupné je 19,90 Eur, organizátori ponúkajú rodinám a partiám nadšencov možnosť využiť zvýhodnený balíček Quattro pre 4-členné skupiny za 71,60 Eur.

Sony Xperia Freestyle X-Night
Kde: Steel Arena Košice
Kedy: 16. novembra 2013 o 20:00


Libor „Mouka“ Podmol
(Česká republika)

Narodený: 1. júna 1984
Motorka: Suzuki RM 250
Ostravský rodák začínal s klasickým motokrosom, od roku 2003 sa venuje freestylu. Je majster sveta FIM v FMX z roku 2010, pravidelne štartuje v rámci sérií Red Bull X-Fighters, Gladiator games či Night of the Jumps. Na letných X-Games 2013 v Mníchove vyhral súťaž Step Up – skok do výšky na motorke, keď prekonal latku vo výške 29 stôp (8,84 m).


Tlačová správa Janka

Víťaz X-Games Libor Podmol potvrdil účasť na Sony Xperia Freestyle X-N

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri