Connect with us

Spravodajstvo

Výherca Yamaha súťaže je z Banskej Bystrice

Publikovaný

on

Každoročne spoločnosť YAMAHA MOTOR CZECH spol. s r.o. organizuje zaujímavú súťaž ?Vyhrajte motocykel YAMAHA svojich snov…?. Tohtoročný víťaz je už známy a práve včera v poobedných hodinách v priestoroch predajne. Yamaha – Motoshop Žubor v B. Bystrici. bol výhercovi odovzdaný poukaz. Určite vás zaujíma, aký motocykel mal výherca zakúpený. 100 % Eur mu bolo vrátených na motocykel Yamaha WR125R a výhercom je Štefan z Banskej Bystrice.
Cenu osobne odovzdali páni z YAMAHA MOTOR CZECH spol. s r.o. a to pán Ing. Václav Koucký, Ing. Martin Krejčí a samozrejme majiteľ predajne Yamaha – Motoshop Žubor pán Radomír Žubor.

Ako to celé prebiehalo?
Súťaž prebiehala u vybraných autorizovaných predajcov zn. Yamaha v ČR aj SR (V SR: Autopolis a ASIA Car v Bratislave, Bikerscentrum v Trnave a Motoshop Žubor v B. Bystrici).
V dobe od 26.3 ? 3.4.2009 tieto predajne poskytli svojím zákazníkom kupón so súťažnými otázkami a na základe vyplneného kupónu bol každý zákazník zaradený do žrebovania o hlavnú cenu , ktorou bola Dodatočná zľava 100 % na zakúpený motocykel.

Čo na to výherca pán Štefan?
?Súťaž, resp. otázky na kupóne boli veľmi ťažké a na ich správne zodpovedanie bolo treba dosť popracovať. Nakoniec sa to podarilo hlavne vďaka nekonečnému surfovaniu po internete.?

Výhercovi Štefanovi z Banskej Bystrice blahoželá i naša redakcia Motomagazín & Motocykel.sk

Z pravej strany: pp. Ing. Martin Krejčí , Ing. Václav Koucký, (YAMAHA MOTOR CZECH spol. s r.o.), výherca súťaže pán Štefan z okr. Banská Bystrica, Radomír Žubor (Yamaha – Motoshop Žubor)

Advertisement

2 komentáre

1 komentár

  1. AIR

    3. septembra 2009 at 10:23

    Gratulujem vyhercovi k vyhre, nech si ju poriadne uzije…

  2. VladiB

    3. septembra 2009 at 11:29

    Výhercovi sme pridali ešte jedno ročné predplatné Motomagazínu.

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri