Connect with us

Spravodajstvo

Výnimočný dizajn odzrkadľuje jedinečnosť majiteľa – One Designs to vyrieši za vás..

Publikovaný

on

One Designs

      Ak ste niekedy hľadali tú správnu prilbu, určite ste sa stretli so širokým výberom od tých najvšednejších až po niečo špeciálne. Prilby sa v mnohých svojich podobách stali symbolom štýlu, módy, či dokonca statusu v určitých komunitách, kedy ľudia siahajú po drahých a skvele navrhnutých kúskoch z katalógov zvučných dizajnérskych značiek. No ak niekto hľadá niečo naozaj špeciálne, potom sa nič nevyrovná prilbe s dizajnom vytvoreným na mieru presne podľa vlastných predstáv. Maľovaniu (airbrush) prilieb, uznávanému odvetviu umenia, ktoré vyplynulo z motošportu, sa venuje dizajnérske štúdio One Designs. 

Foto
      
      Čo začalo pred viac ako 20 rokmi ako hobby, postupne prerástlo do „full time“ biznisu. Za ten čas vytvorilo štúdio dizajn nielen pre priateľov a známych, ale spolupracovalo aj s viacerými známymi menami ako Denis Poláš, Jozef Posluch, Barbora „Bora“ Jakubičková, Tomáš Bučenec. 

Foto
      
      Celý proces začína návrhom grafického vizuálu – s farebnou paletou a grafickými prvkami podľa vopred dohodnutých požiadaviek klienta. Po jeho schválení prichádza rozloženie na jednotlivé vrstvy a následne samotné striekanie. Základným nástrojom je striekacia pištoľ, ktorá umožňuje vytváranie farebných plôch s jemnými prechodmi alebo naopak trvdými kontúrami. Konečný výsledok môže vyzerať takmer ako fotografia, výhodou je však tiež možnosť zobrazenia akejkoľvek abstrakcie. Každá vrstva a každá línia sú vytvárané „nekonečným hlavolamom“ ručného lepenia pások, šablón a voľnej maľby. Na záver prichádza niekoľko vrstiev laku a leštenie pre dosiahnutie bezchybného výsledného efektu.  
  Foto    
      Každý navrhnutý dizajn prilby je výnimočný, odzrkadľujúci jedinečnosť majiteľa – prilba sa má nielen páčiť, ale má byť kusom osobnosti svojho nositeľa. Štúdio One Designs vyberá to najlepšie z vízií a nápadov klienta a v spojení s dokonalým prevedením mení bežnú prilbu na jedinečný kúsok umenia, na ktorý môže byť jej majiteľ právom hrdý.

One Designs = Motocykle, automobily, bicykle, motokáry, lode, maľba stien…

One Designs
Námestie sv. Anny 16
Trenčín 91 101
Slovakia

E-mail: info@onedesigns.eu
MT:  +421 907 568066
 
www.onedesigns.eu      
     

Výnimočný dizajn odzrkadľuje jedinečnosť majiteľa – One Designs to vy

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri