Connect with us

Spravodajstvo

Výstava MOTOCYKEL 2009 ? deň druhý

Publikovaný

on

Dnes pokračuje výstava Motocykel na bratislavskej Inchebe druhým výstavným dňom. Súčasťou dnešného programu sú aj exhibičné jazdy trialových motocyklov na umelej trati pred areálom výstaviska. Exhibície trialov vyvrcholia zajtra pretekom o pohár Incheby a SMF.

Novinky a špeciality
Aj v tomto roku si môžete naživo pozrieť novinky najvýznamnejších značiek, ako Honda CBR600RR a CBR1000RR vybavené elektronickým protiblokovacím systémom C-ABS, nová Suzuki GSF650 Bandit,BMW F 800 R, či nová Kawasaki ZX-6R, ale samozrejme nájde sa tu aj niekoľko zaujímavostí, ktoré na našich cestách určite nie sú bežnými javom. Napríklad v stánku Ducati si môžete naživo pozrieť nový Streetfighter a Superbike 1098 R Bayliss Replica, alebo exkluzívny športový model Bimota DB7. Pozrieť si môžete aj nový superšport Aprilia RSV4, ktorý si úspešne počína vo svetovom šampionáte Superbikov. Za zmienku určite stoja aj francúzske dvojvalce Voxan. Priaznivcov exkluzívnych stavieb čaká hneď niekoľko príjemných prekvapení v stánku trnavskej firmy Bikers Centrum.
Na svoje si prídu aj priaznivci štvorkoliek, na ktorých čaká bohatá ponuka modelov od absolútnej špičky ako Can-Am alebo Arctic Cat, ktorá ma na Slovensku svoju oficiálnu premiéru.
Samostatnou kapitolou sú športové špeciály a okrem Yamahy R1 Roba Shánela, ktorú si môžete pozrieť na našom stánku sú tu aj špeciály našich dvoch mladých okruhových pretekárov Jakuba Jantulíka (Aprilia RS 125), Tomáša Krajčího (Yamaha R6), či Tomáša Svitka (Honda CBR600RR). Priaznivci offroadov sa môžu pokochať špeciálom KTM, s ktorým Ivan Jakeš úspešne absolvoval tohtoročný Dakar.

Výstava MOTOCYKEL 2009 ? deň druhý

Advertisement

1 komentár

1 komentár

  1. moto46

    26. marca 2009 at 19:25

    Kupil som si tam novu prilbu

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri