Connect with us

Spravodajstvo

Výstavu Motocykel 2018 si pozrelo viac ako 55 000 návštevníkov

Publikovaný

on

V nedeľu 18. 3. sa brány Incheby zavreli za návštevnícky obľúbenými výstavami MOTOCYKEL a BOAT SHOW. Štyri dni patrilo bratislavské výstavisko najmä priaznivcom motoriek a samozrejme aj lodí, ktorí si mohli vyberať z ponuky motocyklov, ATV, SSV, lodí a plavidiel, ako aj oblečenia a ďalších doplnkov. Na ploche 20 000 m2sa premiérovo predstavili všetky najvýznamnejšie značky slovenského motocyklového trhu, pričom nechýbali novinky a slovenské premiéry. Celkovo sa na výstave prezentovalo 140 vystavovateľov zo 14 krajín. Tohtoročná prehliadka motocyklov a lodí prilákala 55 677 návštevníkov.  

Výstava Motocykelponúkla záujemcom možnosť vidieť nielen sériovo vyrábané motocykle, ale aj nové značky skútrov, niekoľko elektrických motocyklov, či jedinečné prestavby motoriek, ktoré boli sústredené v samostatnej sekcii Customs of Slovakia. Jednotlivé značky okrem svojich známych modelov ukázali aj dlho očakávané kúsky a slovenské výstavné premiéry.

Výstavu sprevádzal adrenalínom nabitýsprievodný program; každý deň svoje kúsky kaskadérskej zručnosti predvádzali Adam Peschel a jeho Special Brothers Team, hudobné vystúpenia rockových kapiel, motokino, výstava veteránov a customov, ako aj Slovenská národná tetovacia výstava. Počas celej výstavy sa súťažilo o fantastické ceny; šťastného výhercu si našiel 10-dňový moto zájazd Wild West Tour na Route 66 od CK Unitravel, ako aj ďalšie hodnotné ceny.

Trojkolesová Yamaha NIKEN patrila medzi najväčšie ťaháky na tohtoročnej výstave Motocykel

Výstava Motocykel 2018 ide na plný plyn

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri