Connect with us

Podujatia

10. TANEC SLNKA – zraz na Dubníku už tento víkend – rozhovor s Býkom + videopozvánka

Publikovaný

on

Pozri si videopozvánku:

Rozhovor z kopajúcim Býkom…

Nenápadný bratislavský Cruiser Moto Club Indian"s sa zapísal do dejín slovenských motorkárov jednou dosť nápadnou akciou s indiánskym podtextom TANEC SLNKA. Podľa našich výpočtov v r. 2004 so začínajúcim zrazom pod týmto názvom klub spustil sériu na Zlatých pieskoch, pokračoval v v Drietome a nakoniec zakotvil v Starej Turej na Dubníku, kde bude i tento rok. Tanec slnka bol od začiatku iný a to skladbou programu aj samotnou scénou. Takto to vnímame my. Prečo je TANEC SLNKA iný odpovedá Martin Polák.

Motomagazín: Tak prečo je vás zraz iný, čo ho odlišuje od ostatných?
Martin: „Už pri zakladaní nášho klubu v roku 2003 sme aj okrem iného zakotvili do stanov usporiadať každý rok motorkársku akciu, ktorá bude reprezentovať klub a snažiť sa nechať v nej čo najviac zo seba. Počas dlhých 10 rokoch sa v našom klube vystriedalo viac ako 30 motorkárov. Každý po sebe niečo zanechal a preto je tak rozmanitý a pestrý. Jediné čo ostalo rovnaké je srdce nás posledných a slogan „Motorkári pre motorkárov“.

Motomagazín: Sedí mi výpočet 10. zrazu? Ak áno ako to pocíti motorkár na zraze?
Martin: „Pocíti to hlavne na sebe, lebo bude konečne na okrúhle výročie teplo a bez dažďa (smiech, pre vysvetlenie – zatiaľ každý rok pršalo). Ale pekne po poriadku. Už pri vstupe dostane každý motorkár pamätné tričko (je veľmi pekné), klasika je welcome drink a do tašky ešte niečo pridáme. Na piatkovom výjazde bude po roku opäť bio guláš a kofola grátis. Počas celého víkendu budeme rozkrajovať torty. Na prelome soboty a nedele super vodný ohňostroj. Novinkou budú vyhliadkové lety vrtuľníkom a naučíme vás hrať poker. Skúsime prelomiť svetový rekord v tancovaní motorkárov na harlem saik a zabaví nás PSI s Gangnam style-om a Gentlemanom. Oslavovať budeme v sobotu ráno s dovezenými atrakciami. Kapely sme na 10. výr. tiež posilnili POLEMIC, Dalibor Janda, Kristína, Franta Nedvěd, KISS FOREVER, QUEEN MANIA s Peťom Pačútom, AC+, Legendy se vrací, REQUIEM, Grobiani atď. Samozrejmosťou ostávajú 3 hudobné pódiá (country kapely a rockotéka do rána). V nedeľu ráno nám bude hrať kábo…“ (ešte Býk stále hovoril, ale radšej som to zastavil).

Motomagazín: Tohtoročná hlavná cena v tombole?
Martin: „Každý rok máme okolo 20 cien a 3 hlavné. Vždy sú to funglovky motocykle, štvorkolky, ale mali sme už aj plážové vozidlo. Tento rok bude spolu 30 cien. Hlavná cena štvorkolka aj s TP a 2 cross motorky.“

Motomagazín: Prečo by som nemal na vašom zraze chýbať??
Martin: „Ten, kto u nás už bol, vie prečo a ten kto nebol? Viac než tisíc krát o tom počuť je lepšie raz vidieť a zúčastniť sa. A zistiť, že to nie je len o opíjaní, ale aj o kultúre a priateľstve.“ Povedal kopajúci Býk, HOWK.

Ďakujeme za rozhovor, tohtoročný TANEC SLNKA 2013 bude v termíne 26. – 28. júla 2013

Pripravil: Vlado Brniak, Foto: CMC Indians

CMC Indians – Martin "Býk" v strede

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri