Spravodajstvo
2008 Suzuki Intruder M1800R2 a C1800R
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceBenda Chinchilla 500: Pohoda na dvoch kolesách
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 4 týždnePREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
SpravodajstvoPred 2 mesiaceDucati Superleggera V4 Centenario: 247 koní, 173 kilogramov, nula kompromisov
-
PodujatiaPred 3 mesiaceMotocykel 2026 rastie: výstava spája jazdcov, technológie aj motorkársku komunitu
-
Testy a recenziePred 1 mesiacKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST: Yamaha MT-07 Y-AMT – Súboj generácií: Je robot skutočne lepší ako spojková klasika?

yamaxx
10. júla 2007 at 7:13
Yes yes yes……… 😀 😀 😀
kxbibo
10. júla 2007 at 8:11
C1800R je krajšie
racer8
10. júla 2007 at 9:48
kxbibo ee M1800R2 je krajsia 🙂
FaDe
10. júla 2007 at 13:21
Vsetko to uz je na jedno kopyto, uplne jedno ci je to Yamaha, Honda, Kawa, Suzi… uplne onicom… At zije socialisticka unifikace! 😛
senior
10. júla 2007 at 15:18
Oh, to je ono… 🙂
Striker
11. júla 2007 at 19:09
Suhlasim s fadeom, vsetko je rovnake rovnaky dizajn; len HD nie 🙂
chorche
11. júla 2007 at 19:36
Zda sa mi ten objem uz naozaj neefektivny, hadam je dobry len na to, aby vsetci kamarati majitela vedeli, ze on ma necela 2 litre
????
Ale hluposti su najlepsi predajny artikel.
Pacia sa mi obe verzie, ako darcek by som ich kedykolvek prijal 😉