Connect with us

Podujatia

Aj v roku 2008 príde KTM Mikuláš do OKR!

Publikovaný

on

Ďalší rok a s ním aj motocyklová sezóna nám ubehla a prefrčala popri nás, ako zrýchlený film. Bola to veľmi dlhá sezóna plná bojov a drobných úspechov aj neúspechov, ktorá nás stála kopec síl a nemálo finančných prostriedkov. Teraz je tu čas trochu pribrzdiť, trochu sa zastaviť a zaspomínať si. Premietnuť si a prediskutovať prebojované boje v prachu trati. Nabrať nové sily a inšpiráciu do nových bojov a novej sezóny 2009. Tak ako každý rok o tomto čase by sme Vás chceli vo sviatočnej atmosfére privítať a pohostiť. Pripravili sme pre Vás rôzne súťaže, akcie a prekvapenia. Chceli by sme Vám predstaviť celú kolekciu modelov KTM 2009 offroad, ktorá je u nás skladom. Pripravili sme špeciálne výpredajové akcie od -15% do -50% na oblečenie a náhradné diely a mikulášske akcie a zľavy na motocykle a výrobky PowerWear a PowerParts.

PROGRAM:
11:00 – 11:20 Slávnostné privítanie a predstavenie pozvaných VIP hostí. Príchod Mikuláša netradičným spôsobom k účastníkom stretnutia.

11:20 – 11:50 V areáli firmy OKR odštartuje maratón podujatí aj tradičnú balónovú show , kde budú naši hostia súťažiť vo fúkaní balónov. Víťazom sa stane súťažiaci s najrýchlejšie nafúkaným balónom. Paralelne sa uskutoční súťaž v kreslení a maľovaní pre deti a dospelých na tému : "Motocykel – náš priateľ"

12:00 – 13:00 Obed a občerstvenie. Pre tých jazdcov , ktorý si doniesli motocykle sme zabezpečili bezplatný tréning na pieskovej trati v susednom Esztergome. Potvrdenku na bezplatný tréning dostanete v OKR!

13:00 – 14:00 Vyhlásenie výsledkov súťaží vo fúkaní balónov i v kreslení a maľovaní . Rozdávanie darčekov, ktoré priniesol Mikuláš pre deti.

14:15 – 14:40 Premietanie filmov s motocyklovou tematikou. Paralelný program pre malých návštevníkov – súťaž v zdobení vianočných stromčekov.

15:00 – 16:00 Program pre veľkých – predstavenie rôznych športových projektov s motocyklovou tematikou, premietanie klipov, predstavenie internetovej stránky.

16:00 Predpokladaný záver podujatia

O dobrú a náladu sa postarajú naši hostia – prekvapenie!!! Tešíme sa na Vašu účasť na Mikulášskom dni KTM. Šéfkuchár bude opäť Jaroslav Koštrna.


Mikulášsky KTM – OKR deň sa uskutoční v areáli firmy O.K.R, s.r.o. na Madáchovej ulici 80 v Náne.

Dúfame, že Vás príde čo najviac a že strávite v našej spoločnosti príjemný deň!

S pozdravom,
Kuba Richard – majiteľ firmy O.K.R.

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri