Connect with us

Spravodajstvo

BIKERS CENTRUM SLOVAKIA Trnava pod drobnohľadom – 82 fotografií

Publikovaný

on

12. 4. t.r. sa oficiálne spustili nové priestory BIKERS CENTRUM SLOVAKIA v Trnave (2500 m²). Pre tých, ktorí neboli na otvorení bude zaujímavá informácia, že toto motocyklové centrum autorizovane ponúka značky: Honda, Suzuki, Yamaha, (Kawasaki*), Aprilia, Moto Guzzi, Vespa a Piaggio. To je prízemie a vrchné poschodie je nabité príslušenstvom a doplnkami hlavne zn. IXS, Highway Hawk a samozrejme množstvom ďalších značiek ? MomoDesign, Schuberth, Metzeler, Hepco&Becker, HJC, AGV, GPI, ABUS a mnoho mnoho ďalších. Areál tohto motostánku centra ale nie len o tejto novostavbe, ale na nádvorí sa nachádza priestranná predajňa Harley-Davidson. V útrobách nájdete nielen Sisu (gratulujeme k včerajším narodeninám) ale i oblečenie na voľný čas i motocykle. Samostatná miestnosť je venovaná novej značke EdHardy ? kolekcia oblečenia v štýle H-D.

Krátke rezumé:
Značky motocyklov sú samostatné, každá má svoje veľké miesto a predajňe sú doslova a do písmena nabité novými motocyklami. Dá sa chodiť len v uličkách a je ťažké si tu nevybrať ten ktorý model. Prakticky až na drobnosti je tu úplne všetko z jednotlivých značiek. Za predajňami sa nachádza dlhokánsky servis s viacerými samostatnými pracoviskami. Poschodie je obrovské veľmi priestranné, na nakupovanie príslušenstva ako stvorené. Samostatnú sekciu tvorí oddelenie prilieb všetkých typov, farieb a viacerých značiek. Oblečenie je rozdelené podľa materiálu, od textilu, až po kožu, enduro, cross, + chrániče a všetko čo k oblečeniu patrí a oblečenie na voľný čas. Tu dominuje značka IXS. Nespočetné množstvo doplnkov Highway Hawk by ste v takomto sortimente asi ťažko hľadali v hoc ktorej predajni i v blízkom Rakúsku. Dobrým ťahom bolo v tomto sektore umiestniť skoro všetky typy motocyklov, čo pre zákazníka znamená to, že oblečenie si môže vyskúšať priamo na type motorky, ktorú vlastní. Kolektív predajcov je stará zohraná partia, ktorá tu pracuje už niekoľko rokov a videl som tu i niekoľko nových tvárí. Chýbal mi tu stále a všade prítomný ?Campa?, ktorý je teraz PN, ale čoskoro tu bude opäť pobehovať.

Za redakciu časopisu Motomagazín a portál Motocykel.sk prajeme kolektívu Bikers Centrum Slovakia v Trnave veľa obchodných úspechov, spokojnú a tvorivú prácu, a úspešnú začínajúcu sezónu v nových priestoroch.

V. Brniak

Bikers Centrum Slovakia

11 komentárov

1 komentár

 1. betty

  24. apríla 2008 at 10:16

  😁 este by to chcelo otvaracie hodina dat na net 😈

 2. VladiB

  24. apríla 2008 at 10:35

  Asi všetko len na nete: http://www.bikerscentrum.sk

 3. kiwibibo

  24. apríla 2008 at 14:25

  Dosť nekvalitné fotky inak 🤐

 4. raptor

  24. apríla 2008 at 14:44

  Kiwibibo nekvalitne preto lebo su zmensene.. keby si videl vladov poloautomaticky fotomet z laserovym zameriavanim a kolimatorom v jednom co robi plagaty namiesto fotiek bolo by ti vsetko jasne

  musel to zmensit preto lebo inak by jedna fotka mala 5 mega a prezeranie fotoalbumov by zbytocne zvysovalo traffic na serveri… tot moj nazor

 5. MartineR

  25. apríla 2008 at 6:21

  kiwibibo asi tak ako pise raptor. tiez musim zmensovat fotky z nejakych 3,5MB na 200-300kB, tak si vies asi predstavit, ze tie „stratene“ data sa niekde prejavit musia …

 6. ogard

  25. apríla 2008 at 6:36

  Myslim ze kiwibibo narazal na nieco ine 😉

 7. VladiB

  25. apríla 2008 at 11:50

  Čauko, všimol som si reakciu na fotky, neviem, presne čo je na mysli ale sú dve varianty o čo Vám ide, že fotky sú také.
  1. Ak máš na mysli že sú také dátovo riedke, je to tak ako hovoríte. Môj foťak robý 5 MB foto, a ja ho musím zmenšiť nie na 200 kb. ale cca 75-130 kb, inak tie foto budem prídávať do albumu dve hodiny.
  Preto sú také riedke.
  2. Ak máš na mysli že obrázky nie sú na celej ploche ostré, to preto, lebo nepoužívam celoplošné, ale bodové ostrenie. t.z. že na každom obrázku, napr. topánky je tak, že prvá topánka je ostrá a ďaľšie sú už jemne rozostrené. Ale pravidlo je že vždy je niečo na obrázku ostré, to čo chcem zvýrazniť. Ale je to len otázka nastavenia foťáku a zvyku čo má fotograt radšej.

 8. raptor

  25. apríla 2008 at 12:31

  Ogardieu mon ami… excuse moi je suis le photograph amateur el analfabet 🙄

 9. papaya

  25. apríla 2008 at 13:42

  Nekvalitne fotky? Podla mna su dost dobre…

  Ked sem obcas niekto hodi fotky z mobilu, vtedy mi vyskakuje nozik z vrecka 😁

 10. FaDe

  25. apríla 2008 at 17:24

  Bohatstvo ze „robý“ 😶 bozemoj a to napise sefredaktor… 🤣

 11. Stanley44

  26. apríla 2008 at 16:26

  šéfko : mne sa fotky celkom lúbia , ale tá pomaluost portálu mi robí zle na srce 😁

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri