Connect with us

Podujatia

Bikes in Town 2016 – umelci, dizajnéri, café racer…

Publikovaný

on


Trend upravených motoriek, umenia, dizajnu a s tým spojený životný štýl prichádza aj na Slovensko. Už druhý rok je Bikes in Town výstavou motoriek štýlu café racer, scrambler, tracker, classic a custom. Nie je to však výstava, akú by ste čakali. Vytvárame priestor pre stretnutie ľudí súčasnej doby. Krásne motorky, slovenskí umelci, muzikanti, dizajnéri ale aj slovenské značky na jednom mieste.

KEDY: 26. 6. 2016
KDE: Stará tržnica,  Bratislava
PREČO:  Lebo výstava, motorky, custom, café racers, samé pekné veci…

Café racers, ktoré bude obdivovať asi každý, zaparkujú na jeden deň v Starej tržnici. Nadšenci alebo jazdci, každý  si v sobotu 26.6. 2016 príde na svoje.  Pochváľte sa svojou motorkou alebo si príďte pozrieť tú, ktorú by ste raz chceli mať.

Bikes in Town nie je len taký obyčajný zraz majiteľov pekných motoriek. Je to aj prezentácia životného štýlu, ktorý  sa postupne udomácňuje aj na Slovensku. Začali to ľudia, ktorí tvoria pekné veci a majú radi adrenalín. Pridať sa však môže každý.

Príďte príjemne stráviť čas do Starej tržnice, kde okrem motoriek a umeleckých diel nebude chýbať ani kvalitná káva Nico Caffé, ktorú pripraví barista Viktor Štefančík a jedlo z vintage food trucku vám pripraví  už známy Uličník.
 
Pre všetkých motonadšencov je pripravená súťaž o najkrajšiu vystavenú motorku a samozrejme nezabudli sme, na čo motorky slúžia. Na jazdenie! Preto sa spoločne prevezieme Bratislavou, aby si pohľad na parádne motorky vychutnal každý. 

Príď vystaviť svoju motorku!
Ukáž svoju motorku upravenú na CAFÉ RACER, CUSTOM, ODLSCHOOL KLASIKU, SCRAMBLER ALEBO TRACKER všetkým!

Napíš nám na info@bikesintown.com, pripoj fotografiu svojej motorky so základnými údajmi a aj tvoj upravený stroj sa môže stať súčasťou výstavy. Ak poznáš ľudí, ktorí takúto motorku vlastnia, daj im o nás prosím vedieť, budeme radi, keď nás bude čo najviac.
Samozrejme na to, aby tvoja motorka bola vystavená, nemusíš byť žiadny profesionálny úpravca motoriek.

Kritériom si ty, tvoja vášeň a tvoja garáž –  je úplne jedno, či máš Simson, Babetu, Vespu, Harley, Moto Guzzi, Ducati, BMW, Yamahu alebo starého peráka –  SEM S NÍM!


Partneri podujatia:
Jagermeister, Triumph, Motocorse.sk, BMW motorrad, Motoshop, Becep, Motomagazín, motoride.sk

 

Kontakt pre médiá
Jozef Murín
info@bikesintown.com


Vladimír Čabák
media@bikesintown.com

Bikes in Town 2016 – umelci, dizajnéri, café racer…

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri