Connect with us
Nový Speed Triple RS

Podujatia

Bikes in Town – motorky, surfing, hudba, umenie spolu a na Slovensku

Publikovaný

on

Umenie, kultúra a adrenalínové aktivity.

Toto spojenie vo svete funguje dosť dlho. Bikes in Town ti však prináša netradičné a u nás ojedinelé spojenie upravených motoriek, koncertov, výstavy fotografií a surfingu. Aktivity, na prvý pohľad spolu nesúvisiace, budú 5. septembra 2015 v areáli Divokej Vody v Čunove tým hlavným lákadlom. Zaujímavé a špeciálne upravené motorky si dajú rande s riversurfemi a spoločne sa zabavia na koncertoch a výstave fotografií. To všetko zadarmo!

BIKE:
Na Slovensko prichádza trend upravených motoriek, umenia, dizajnu a s tým spojený životný štýl. Hovoria ti niečo motorky ako Cafe Racer, Custom, Oldschool Classic, Scrambler, alebo Tracker? Ide o štýlovo upravené motorky, historické kúsky a špeciality upravené na mieru, ktoré na slovenských cestách tak často nevidíš. Práve na Bikes in Town si ich môžeš pozrieť zblízka a nechať sa očariť ich šarmom.
Nechceš byť len pasívny pozorovateľ? Máš takto upravenú motorku, alebo si myslíš, že by na akcii nemala chýbať? Tak sa nehanbi a príď ju ukázať. Napíš nám mail na info@bikesintown.com, pripoj fotografiu tvojej motorky so základnými údajmi a aj tvoja motorka sa môže stať súčasťou jedinečnej výstavy. Ak máš vo svojom okolí kamaráta, ktorý takú motorku vlastní, tak mu prosím daj o nás vedieť, budeme radi, keď nás bude čo najviac.

POZOR nemusíš byť žiadny profesionálny úpravca motoriek, aby tvoja motorka bola vystavená!
Kritériom si iba ty, tvoja vášeň a tvoja garáž –  je úplne jedno, či máš Simpson, Babettu, Vespu, Harley, Moto Guzzi, Ducati, BMW, Yamahu alebo starého Peráka.

SURF:
Motorky a surfing? Ide to vôbec k sebe? Unikátne spojenie motoriek a surfingu vo svete funguje už dlhšie a výborne. Na Slovensku oceán nemáme, no aj tak si budeš môcť vyskúšať surfing. Umelá riečna vlna, imitujúca tie oceánske, sa nachádza v areáli Divokej Vody v Čunove. Využi túto jedinečnú šancu. Okrem voľného jazdenia na riversurfovej vlne si budeš môcť pozrieť jazdenie tých najlepších slovenských jazdcov. Nemáš surf? Neoprén? Vestu? Nevadí, všetko ti požičiame.

KULTÚRA:
K špeciálnym motorkám, surfovaniu na umelej vlne a výstavy fotografií sa pridá aj kopec hudby. Zabávať nás budú slovenské kapely ako Billy Barman – známa to indie-rock kapela s prvkami folklóru i elektroniky. Ich skladby ako „Introvert“, „Cigánska“, „Strmá voda“ či „Vrkoče“ budú na Bikes in Town Live! Nebude chýbať ani skupina Lucifers – skate-surf punková kapela zložená z našich kamarátov, ktorí majú radi punk, skate, surfing, motorky! Treťou skupinou je Eleven Hill – žánrovo inšpirovaní southern rockom. Názov Eleven Hill má svoj význam – členovia kapely totiž fungujú nie len ako kolegovia z kapely, ale aj ako najlepší kamaráti z jednej ulice. Organizátor si však pre teba pripravil aj jedno prekvapenie. O zábavu a pohodu sa postará legendárne hudobné teleso z Oravy. Nechaj sa prekvapiť!

UMENIE:
Nezabúdame ani na umenie. Nenechaj si ujsť výstavu fotografií Jakuba Kríža, mladého a veľmi talentovaného fotografa, ktorého väčšina z nás pozná ako dvorného fotografa extrémnych športov ako skateboarding, snowboarding a freestyle motocross. Výstava bude jedinečná aj tým, že okrem akčných fotografií zo Slovenska a zahraničia, ti Kubo predstaví fotografie z bežného života, ktoré zachytáva svojským a neopakovateľným spôsobom. Keďže Jakub nevystavuje svoje fotografie často, je toto jedinečná možnosť.

AKTIVITY NA DIVOKEJ VODE
Bikes in Town je celodenná akcia určená nie len motorkárom, milovníkom umenia, dobrej hudby a adrenalínových aktivít, ale aj širokej verejnosti, rodinám a deťom. V areáli Divokej Vody nebude chýbať detský kútik, možnosť raftovania, zapožičania si SUP, vodných skútrov, škola kajaku, plavba po Dunaji, hydrospeed, paintball, plážový volejbal, jazda na štvorkolke a množstvo ďalších. Stačí prísť 5. septembra do Čunova a užiť si celý deň.
Vstup na Bikes in Town je zadarmo! Taktiež aj koncerty a rôzne sprievodné akcie počas celého dňa až do večera. Určite využi jedinečnú možnosť zažiť toto unikátne spojenie, ktoré prichádza na Slovensko 1x. Bikes in Town, 5. septembra 2015, areál Divokej Vody v Čunove. Začíname od 12:00 a tešíme sa na teba!

Bikes in Town 2015
Areál Divoká Voda Čunovo, 5. septembra 2015
WEB:
http://www.bikesintown.com
FB: Bikes in Town
Prihlasovanie motoriek:
info@bikesintown.com

Bikes in Town – motorky, surfing, hudba, umenie spolu a na Slovensku

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri