Connect with us

Spravodajstvo

BMW K 1200 GT druhý krát v prvej desiatke

Publikovaný

on

Už druhý krát po sebe sa tento ušľachtilý živočích dostal do Top 10 amerického časopisu Cycle World. Bawor dostal v tridsiatom druhom ročníku súťaže hodnotenie najlepší športovo-turistický motocykel.

?Sme poctení tým, že sme sa dva krát po sebe dostali do Top 10 s tým istým modelom,? povedal Arturo Pineiro, viceprezident BMW Motorrad USA. ?Toto je štrnásty rok, čo boli motocykle spoločnosti BMW vybrané do Top 10.?

Redaktori magazínu Cycle World sa o BMW K 1200 GT vyjadrili takto: ?Je ťažké presne popísať, čo K 1200 GT dokáže. Je to motor nad 150 koní, ktorý je schopný neuveriteľne zrýchľovať. Je to perfektný podvozok s kardanom, ktorý zhltá kilometre na diaľnici aj na ceste druhej triedy. Kapotáž s perfektnou ochranou jazdca, elektronicky nastaviteľný štít, pohodlné sedadlo, ľahko odopínateľné kufre, ktoré poskytujú komfort na deň alebo aj na pár týždňov. Ďalej je možnosť dovybaviť motocykel doplnkami, ktorých zoznam je snáď míľu dlhý. Napríklad vyhrievané rukoväte a sedlá, GPS navigácia, xenónové predné svetlo. Športovo turistický motocykel to nemá ľahké, pretože sa snaží poskytnúť to najlepšie z protipólov, K 1200 GT je však tá správna voľba.?

Predstavenie tohto BMW modelu posilnilo pozíciu spoločnosti BMW na trhu s turistickými motocyklami. Nové GTčko iba potvrdilo to čo jeho starší brat, že je bežcom na dlhé trate.

BMW K1200GT

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri