Connect with us

Spravodajstvo

BMW má nový skúter BMW C 400 X – online z Milána

Publikovaný

on

Dalo sa to čakať, pretože BMW aj motorkách prešlo na malé kubatúry (G 310 R, G 310 GS), tak prečo neponúknuť verným zákazníkom značke BMW kompaktnejší, agilnejší skúter pre mestské a mimo mestské využitie.

Foto
Skúter strednej triedy C 400 X si priznáva príbuznosť k značke práve atypickým predným svetlometom. Pohonná jednotka 350 ccm je novovyvinutá a jednoúčelová,  môže byť 34 kWalebo 25 kW s prevodovkou CVT.

Podvozok je vybavený systémom ASC čo je automatické riadenia stability pri akcelerácii, či šmykľavej vozovke. ABS je samozrejmosť a LED osvetlenie tiež. Vpredu 15“ a vzadu 14“ ráf  kolesa a nádrž 12.8 l. Zrýchlenie z 0 na 50 km/h je za 3,1 s a z 0 na 100 km/h je za 9,5 s. Slušné nie?

Foto

Prekvapením je, že ako palubný prístroj využíva inteligentný  6,5“ TFT displej, ktorým disponujú i najnovšie modely  GS. To znamená nepreberné množstvo farebných, palubných údajov vrátane konektivity pre jazdca, spolujazdca, počúvanie muziky i navigácie za pomoci smartfónu, stačí si len stiahnuť aplikáciu BMW Motorrad Connected.

Foto

 

Nové BMW C 400 X

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri