Connect with us

Podujatia

BOBCAT POWER FEST 2009 – prvé kolo šprintov

Publikovaný

on

BOBCAT POWER FEST 2009

Slovenská šprintérska asociácia Vám predstavuje prvé kolo
slovenského šprintérskeho šampionátu áut a motocyklov

Termín: 30. máj (sobota) 2009
Miesto: letisko Boľkovce
Program: 9.00 : otvorenie brán
09.00 ? 17.00 : registrácia štartujúcich v disciplíne šprint na 1/8 míle
11.00 ? 18.00 : kvalifikácie (nelimitovaný počet jázd!)
09.00 ? 19.00 : tuningový zraz ( leštenkárske parkovisko )
18.15 ? 19.15 : finálové jazdy
19.20: vyhlásenie víťazov
Atrakcie: Stunt rider show ? motoristická akrobacia maďarského kaskadéra Miklósa Kullmana / ?Mikeboy?/, výstava a predvádzanie RC modelov, špeciály stavané na dragracing s výkonom do 1000 koní, bezplatné herné konzoly PS3.
Vstupné: 7? /osoba + v cene energetický nápoj BOMBA!, deti do 10 rokov, dôchodcovia a ZŤP ZDARMA!
Štartovné: 7? /vozidlo (nelimitovaný počet meraných jázd + finálové jazdy!!!)


Piaty- jubilejný ročník šprintérskych pretekov organizovaných SŠA pod názvom ?Bobcat Power fest? sa nesie v duchu prvého vypísaného šampionátu, pozostávajúceho zo štyroch majstrovských kôl konajúcich sa na letiskách Boľkovce, Piešťany a Trenčín v triedach: automobily Street, automobily Profi a motocykle. Boj o majstrovské body zaručia ešte väčšiu účasť kvalitných posádok z domova i zahraničia a prinesie so sebou napínavé duely špeciálov o prvé štyri bodované priečky na jednotlivých pretekoch, ktorých sumarizáciou na konci roka určíme majstrov v jednotlivých kategóriach, ktorým sa na slávnostnom koncoročnom vyhlásení výsledkov udelia tituly majstrov a odovzdajú ceny pre jazdcov na prvých troch priečkach.

Už prvý majstrovský pretek ukáže ako sa podarilo pretekárom od jesene zdokonaliť vozidlá a ich vývoj aké časy im tieto úpravy dopomôžu získať na trati 1/8 míle. Mnohí honbou za úspechom v disciplíne ?drag racing? vymenili staré železá za úplne nové, alebo vykonali prestavbu často i determinujúcu zaradenie do vyššej kategórie. Na svoje si prídu i noví jazdci na bežných autách s miernymi úpravami alebo sériovkami, totiž rozdelenie tried do Street a Profi aj im umožní získanie bodovaných, ocenených umiestnení.

Šampionát SŠA, ako jediný v SR zabezpečí pretekárom profesionálnu, plne automatizovanú šprintérsku časomieru s výstupom ?timeslip? a veľkoplošnými display-mi s homologizáciou NHRA.

Samozrejme vás aj toho roku čaká tuningový zraz, ktorý sa takisto ako disciplína vyhodnocuje ( udeľujú sa poháre v kategóriách ?Best car?, ?Sound?, ?Old ? young timer? a ?Interior?), čiže kopa nádherných, vyleštených, upravených vozidiel, pekné baby, nadupané stroje, vyleštené motorky, tuningový jarmok, kvalitné občerstvenie, výstava a predstavenie RC modelov, proste kopa zážitkov.


Ďalšie informácie nájdete na [linka]
Kontakt: zrychlenie@zrychlenie.sk

S pozdravom organizátor
Slovenská šprintérska asociácia

BOBCAT POWER FEST 2009

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najčítanejšie

Partneri