Connect with us

Spravodajstvo

Can-Am rozširuje rodinu ocenených vozidiel Maverick X3 a ponúka viac špeciálnych modelov

Publikovaný

on

• Nový výhodný balíček Maverick X3 900 HO 

• Najvýkonnejšie terénne vozidlo v danom odvetví, prvé sériovo vyrábané s prepĺňaným motorom

• Súčasťou balíčkov Maverick X3 X rs Turbo R je odteraz aj diferenciál Smart-Lok  

Spoločnosť BRP (TSX:DOO) znova popustila uzdu svojej vynaliezavosti s piatimi novými vozidlami Can-Am Maverick X3 typu side-by-side (so sedadlami vedľa seba). Nové modely vznikli v rámci toho, že spoločnosť BRP kladie ustavične dôraz na zlepšovanie zážitku z jazdy a dramaticky rozširuje ponuku vozidiel typu side-by-side. Prvým v poradí je základný model Maverick X3. K nemu sa pridávajú dva balíčky Maverick X3 pripravené do blatistého terénu. Can-Am taktiež prináša svoju technológiu predného diferenciálu Smart-Lok* do dvoch súčasných prémiových balíčkov Maverick X3.    


Výhodný model Maverick X3 

FotoÚplne nový model Maverick X3 900 HO má atmosférický motor Rotax s výkonom 90 konských síl, ktorý poskytuje výkon za dostupnejšiu cenu. Je navrhnutý pre ľudí hľadajúcich základnú úroveň v obľúbenom segmente športových vozidiel typu side-by-side. Najnovší prírastok do rodiny vozidiel Maverick X3 si zachováva vynikajúce vlastnosti vďaka širokému rozchodu 162,6 cm (64 palcov), zdvihu predného a zadného zavesenia 45,7 cm (18 palcov) a kvalitným tlmičom. „Pokračujeme v zdokonaľovaní našej oceňovanej rodiny vozidiel Maverick X3 so sedadlami vedľa seba tak, aby sme zlepšili zážitok z jazdy a plnili potreby životného štýlu dnešných jazdcov,“ uviedol Bernard Guy, senior viceprezident sekcie globálnej stratégie pre produkty spoločnosti BRP. „Vozidlo Maverick X3 900 HO ponúka výnimočnú hodnotu a zároveň je prísľubom značkového výkonu.“  


Maverick X3 pripravený do blata 

FotoDva úplne nové balíčky Maverick X3 X mr posilňujú pozíciu Can-Am ako preferovanej značky na špecializovanom trhu terénnych vozidiel. Nové špičkové balíčky hp Maverick X3 X mr Turbo R s výkonom 172 koní a X3 X mr Turbo s výkonom 120 koní svojou stavbou poskytujú istotu a výkonnosť. Sú vybavené úplne uzamykateľným plynulým predným diferenciálom Smart-Lok optimalizovaným s niekoľkými jazdnými režimami pre znamenitú ovládateľnosť a trakciu v teréne. Maverick X3 X mr Turbo R je prvé sériovo vyrábané terénne vozidlo typu side-by-side vo svojom odvetví s prepĺňaným motorom s najvyšším výkonom 172 konských síl. Vozidlo je stabilné a mimoriadne schopné vďaka svojej šírke 183 cm (72 palcov), dostatočnej svetlej výške, špeciálnym kolesám/pneumatikám, tlmičom, navijaku a ďalším prvkom integrovaných tak, aby zdokonaľovali zážitok z jazdy v teréne. Vozidlo Maverick X3 X mr Turbo s výkonom 120 hp, ktoré má šírku 162,6 cm (64 palcov), má veľa rovnakých konštrukčných prvkov, strojárenských vlastností a schopností v teréne, no s prístupom zameraným na výhodnejšiu cenu.  


Doplnkové balíčky Smart-Lok 

Nové vozidlá Can-Am Maverick X3 X rs Turbo R a Maverick X3 MAX X rs Turbo R modelového roku 2018 odeté do exkluzívnej čiernej Triple Blanka a červenej Can-Am Sed, obsahujú aj technológiu Smart-Lok. Systém má pohon 2×4, 4×4 s uzamykaním predného diferenciálu a režimami TRAIL ACTIV a TRAIL umožní ľuďom zdolať náročnejší terén.

Tlačová správa

Can-Am rozširuje rodinu ocenených vozidiel Maverick X3 a ponúka viac š

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri