Connect with us

Spravodajstvo

Ducati a Fiat sa spojili

Publikovaný

on

Ducati a Fiat sa na teraz kamarátia a Fiat prišiel na trh s limitovanou edíciou Panda Monster, ktorú si budete môcť rezervovať len cez internet. Automobil je inšpirovaný motocyklom Ducati Monster 695 a bude limitovaný na ? uhádli ste 695 kusov.

Tlačové vyhlásenie Ducati:

Exkluzívny výrobok ?Made in Italy?

Fiat oslavuje Ducati Monster 695 s novým exkluzíivnym výrobkom Panda Monster. Dizajn tejto limitovanej edície automobilu bol priamo inšpirovaný slávnym naháčom z Borgo Panigale: Ducati Monster. Ducati Monster predstavil street fighter koncept: jedinečný dizajn a nový smer v motocyklovom živote. Jeho úspech sa zaslúžil o  celosvetový predaj viac ako 170 000 kusov.

01

Táto špeciálna limitovaná edícia nebude dostupná cez díilerov Fiat. Odo dňa 20 apríla, je Panda Monster dostupná na internete a rezervovať si ho môžete na www.pandamonster.fiat.com. Každá Panda Monster bude jedinečná a očíslovaná: takže 695 automobilov Panda Monster bude vyrobených.

Tí štastní zákazníci, ktorí si zakúpia Panda Monster tiež dostanú pozvanie (pre dvoch ľudí) na podujatie ?Mad for Motors?, podujatie firmy Ducati, ktoré je plánované na 9-11 júna na  Santamonica okruhu v Misano Adriatico.

Odvodený od Panda 4×4 (najpredávanejší SUV v Taliansku), limitovaná edícia Panda Monster je vysoko vybavená a má živých 70bhp, 1,3 16válcový Multijet motor. Tento automobil je výrazný kvôli svojemu rezolútnemu výzoru ? presne ako Monster, toto je automobil so športovou osobnosťou a odvážnym štýlovaním.

Ak máte záujem o viacej technických informácií, pripadne by ste si chceli jeden objednať, navštívte www.pandamonster.fiat.com

www.ducati.com

yagiza

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri