Connect with us

Spravodajstvo

Dunlop a Eurosport spolupracujú na premiére seriálu „Great Fightbacks“

Publikovaný

on

Dunlop a Eurosport spolupracujú na premiére seriálu „Great Fightbacks“ o impozantných návratoch na vrchol motoristického športu

* Monumentálny presun Marca Marqueza zposledného na prvé miesto
* Tím Jota o svojom neuveriteľnom víťazstve vLe Mans
 
Dunlop, najúspešnejší výrobca pneumatík vcelej histórii pretekov 24 hodín Le Mans a popredná nadnárodná športová televízna stanica Eurosport spojili svoje sily, aby porozprávali príbeh jedných znajvýznamnejších pretekov vcelej histórii motoristického športu.
Dunlop dodáva popredným svetovým pretekárskym tímom obutie vozidiel už od čias svojho revolučného vynálezu pneumatiky vroku 1888. Behom celého storočia a štvrť, ktoré odvtedy ubehlo, tak významne prispievalk tomu, aby mohli vodiči a jazdci podávať čo najinšpiratívnejšie výkony na pretekárskej dráhe.

Presne v súlade s touto DNA spoločnosti Dunlop v tomto roku spustil i novú kampaň s mottom „Forever Forward“ (Navždy vpred).

Súčasťou kampane je televízny reklamný spot „Rozhodujúca sekunda“ o vodičovi, ktorý počas pretekov siahne až na dno svojich síl.
Tak isto nový seriál Great Fightbacks približuje najpútavejšie pravdivé okamihy zo sveta motoristického športu, v ktorých vodiči a jazdci preukázali obrovskú odvahu, odhodlanie a neskrotnú ctižiadosť, aby sa dokázali prebojovaťspäť na vrchol.
„Príbehy, ktoré sme vybrali pre seriál Great Fightbacks, ukazujú, aké odhodlanie, intuíciu a ctižiadosť museli niektorípoprední svetoví jazdci, vodičii tímy preukázať, aby mohli vpretekoch vyhrať,“ povedal Guillaume Carli, riaditeľ marketingu osobných pneumatík Dunlop pre Európu, Stredný východ a Afriku. „Rovnako, ako príbeh v našomtelevíznom spote, i tieto skutočné a inšpiratívne príbehy ukazujú, že cestu kúspechu dláždirad vzrušujúcich, ale neobyčajneťažkých prekážok.“

Eurosport a Dunlop spolupracovali pri výbere prvých dvoch príbehov seriálu „Great Fightbacks“. Prvý z nich približuje dvojnásobného majstra sveta cestných motocyklov Marca
Marqueza, ktorý vňom hovorí osvojej neuveriteľnej jazde z posledného na prvé miesto v pretekoch Grand Prix v triede 125 kubíkov v roku 2010 v Portugalsku. Marquez v nich potvrdil svoj štatút super hviezdy fenomenálnym raketovým presunom: po nehode v rozohrievacom kole sa z úplného konca pretekárskeho poľa dokázal prebojovať až na jeho čelo, aby nakoniec v pretekoch porazil i svojho najväčšieho súpera Nica Terola.
Druhý príbeh približuje súboj o víťazstvo v 24 hodín Le Mans v roku 2014 v triede LMP2. Poradie na čele pretekov (v jedinej triede, v ktorej sa nestretli len vodiči a tímy, ale i výrobcovia pneumatík) sa striedalo v rýchlom slede ako na horskej dráhe, aby nakoniec vyhral tím Dunlop Jota, a to i napriek tomu, že musel v dramatických záverečných minútach pretekov zastaviť a dotankovať.
Seriál „Great Fightbacks“ z prostredia pretekov Le Mans sa začne na stanici Eurosport vysielať 21. novembra počas prenosu z majstrovstiev sveta Endurance Medzinárodnej automobilovej federácie FIA v Bahrajne. V tom istom týždni bude mať premiéru aj nový reklamný spot značky Dunlop „Forever Forward“.
 

Televíznu reklamu sije možné pozrieť na adrese: https://www.youtube.com/watch?v=Fvamkkt42Ek

Dunlop
Dunlop je jedným z popredných svetových výrobcov výkonných a vysoko výkonných pneumatík s impozantnou históriou plnou úspechov v motoristickom športe. Značné skúsenosti z pretekov vedú značku Dunlop k zavádzaniu inovatívnych technológií aj do pneumatík určených pre bežnú prevádzku. So zameraním na potešenie z jazdy, pneumatiky Dunlop ponúkajú všetkým typom motoristov najnovšie technológie a vysokú výkonnosť.

Viac informácií nájdete na stránkach www.dunlop.sk

Tlačováspráva

 

 

Advertisement

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najčítanejšie

Partneri