Connect with us

Spravodajstvo

Exkluzívna verzia Moto Guzzi V7: Stone Ten

Publikovaný

on

Špeciálny model Moto Guzzi V7 Stone Ten vznikol na oslavu desiateho výročia oficiálnej komunity vlastníkov a fanúšikov motocyklov z Mandella s názvom – The Clan.

Moto Guzzi V7 sa vďaka predajnému úspechu v minulom roku, veľmi dobre predviedol. Patrí medzi veľmi špecifické značky a má svoju skalnú základňu fanúšikov, ktorá sa každým rokom rozrastá. Motory do V, ktoré trčia von z motorky, si nepomýlite s ničím iným. Model V7 značka neustále vyvíja. Robí radosť novým generáciám motocyklistov a zároveň si zachováva svoj prémiový a autentický charakter.

Okienko do histórie

Na veľtrhu Verona Motor Bike Expo, bola predstavená Moto Guzzi V7 v doposiaľ nevídanom dizajne. Ten oslavuje základnú hodnotu značky: Guzzistu a ich lásku k značke, ktorá je na svete jedinečná. Nová Moto Guzzi V7 Stone Ten pripomína desať rokov existencie oficiálnej komunity majiteľov a fanúšikov značky. Moto Guzzi The Clan založili v roku 2014 a v znaku má charakteristického orla.

Moto Guzzi The Clan spojil tisíce motocyklistov. Tých spája rovnaká vášeň pre dvojvalcové motocykle z Mandella. Dostali do vzájomného kontaktu, vymieňajú si nápady, zdieľajú skúsenosti, stretávajú sa na zhromaždeniach a podujatiach organizovaných komunitou. Často sa z nich stávajú spolucestovatelia a dobrodruhovia.

Klan ponúka svojim členom exkluzívne výhody a je miestom, kde vznikajú nové priateľstvá. Neustále rastúca komunita má teraz vyše 50 000 členov po celom svete.

Dizajn na počešť klanu

Čiernobiely šachovnicový pruh, inšpirovaný logom klanu, sa tiahne pozdĺž hornej časti nádrže s červeným okrajom a lemuje čierno lakovaný povrch. Nádrž na bokoch je v lesklej pastelovo bielej, ktorá kontrastuje s čiernou farbou bočných panelov.

Športový štýl ďalej podčiarkujú červeno lakované pružiny tlmičov. Máme tu červené prešívanie na sedle. Červené sfarbenie dostal nezameniteľný orol na bokoch nádrže a nápis Moto Guzzi na oboch ráfikoch. Špeciálnu edíciu označuje plaketa na strede riadidiel.

Vo výbave nechýbajú ani zrkadlá v koncoch riadidiel, ktoré dodávajú modelu Stone Ten ešte dynamickejší profil, a tiež čierne eloxované viečko palivovej nádrže z hliníka. Motor Moto Guzzi Twin 850 sa vyznačuje grafitovo sfarbenými krytmi hlavy valcov a krytmi škrtiacich klapiek z čierneho eloxovaného hliníka.

Prémiovejší vzhľad podčiarkuje výfukový systém Arrow s koncovkami Moto Guzzi, vďaka ktorému Moto Guzzi V7 Stone Ten získava aj na sile. Výkon sa zvýšil zo 48 na 49 kW (66,5 k) pri 6700 ot./min a maximálny krútiaci moment narástol zo 73 na 75 Nm pri 4900 ot./min. Výfukové systémy Arrow, ktorými vybavili verziu Ten, je k dispozícii ako príslušenstvo pre všetky Moto Guzzi V7.

Pridaj komentár

Komentuj článok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Advertisement

Najčítanejšie

Partneri