Connect with us

1.Montyho čardáš

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 1.Montyho čardáš

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 73 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65281
    Monty
    Účastník (Participant)

    ..a ďalšie prekvapko. Počas jazdy zaistené pre všetkých občerstvenie. 🙂

    #65282
    draciatko
    Účastník (Participant)

    Monty a to ako tekutiny ešte viem ako ale niečo iné? 😕

    #65283
    Monty
    Účastník (Participant)

    Pri spiatočnej ceste na Starých horách v hotely Altenberg bude pripravené občerstvenie. Je tam veľké parkovisko.Pizza a kofola.Kto by mal chuť,robia tam super grilované kolená s chreňom. 🙂

    #65284
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    monty s akou ucastou predbezne pocitas??

    #65285
    jawarullez
    Účastník (Participant)

    Zdar Monty, super napad a uplne perfektne miesto. Do BB mam len kusok, takze ak nebudu padat traktory pridem aj s kamaratmi 😎 Co sa tyka programu tak by si tam mohol dat aj nieco pre nas so slabsimi strojmi, napr. jazdu pomalosti alebo nieco podobne. Tesim sa ze vas tam vsetkych stretnem 🙂

    #65286
    Monty
    Účastník (Participant)

    JAWA. Uvidím,možno aj také niečo tam bude.Budem rád keď prídete.Čo je to slabší stroj????Ja taký nepoznám.

    jaRRo. Neviem Ti odpovedať ale vidíš podľa príspevkov. Ale dúfam že nás bude okolo 200 ľudí.Čím viac tým lepšie.

    #65287
    allbo
    Účastník (Participant)

    Nazdo monty a ajh jaRRo mi sa zname z pobysu. ten sprintik by bolo nieco super. a v nedelu by to bolo tiez dobre nejako poobede aby bolo aj v nedelu co robit a nie sa len pobalit a ist dom.ja sa uz normalne tesim len aby pocasie vyslo. program by mal byt taky aby sa nikto nenudil a rozne vyhlasovanie(naj mladsi motorkar, najviac opity, najmensi a tak…) zatim pa

    #65288
    jawarullez
    Účastník (Participant)

    Monty: Spoznas ked dojdem 😁 😁 Ale hadam s vami dako udrzime krok pri spolocnej jazde 😉 Tak sa uvidime v maji

    #65289
    Natalka
    Účastník (Participant)

    Nejaké novinky… čo sa týka prípravy??? Ja len tak zo zvedavosti 😀

    #65290
    allbo
    Účastník (Participant)

    no to by aj mna zaujimalo nejake tie novinky ohladom zrazu ci su nejake new sutaze alebo podobne. dik

    #65291
    Monty
    Účastník (Participant)

    Ahojte všetci.

    Po chorobe som tu opäť. Takže ďalšie informácie k zrazu.1.Montyho čardáš. Čo sa týka súťaží pár ich už je vymyslených /najsilnejší,najvyšší,najkrajší/ ,tombola,pretláčanie,..a nemôžem prezradiť všetko,nech je aj nejaké prekvapko.

    Čo sa týka ubytovania je možné si už zajednávať ubytko na tel. čísle 048 / 4197226 , lesak(z)stonline.sk. Rozpis izieb je na http://www.hotel-lesak.sk. Už je niečo zaistené tak kto skôr príde ten skôr melie.

    Keďže ma choroba dosť vycicala meškám aj s plagátom, ale budem sa snažiť dať ho čo najrýchlejšie.

    Tam bude vypísaný aj program.

    #65292
    kuriatko
    Účastník (Participant)

    😁 chatky 🙂 to ja moooooozem.. 🙄 keby sa este nasiel niekto, co sa prida..

    #65293
    andoo
    Účastník (Participant)

    kuratenko nevymyslaj, ved uz ma mas 😁

    #65294
    allbo
    Účastník (Participant)

    kolko bude stat chatka len priblizne a ako sa plati za osobu or za chatku. a zaujimaju ma aj stany kolko sa bude vyberat za stan a ci budu strazene. DIKY

    #65295
    Monty
    Účastník (Participant)

    Ahojte.

    Tak ďalšie doplňujuce info k zrazu. Ubytovanie hotelového typu 350 Sk /os. / noc. Chatka 1600 Sk / noc t.j. 1600 : počet ľudí .Stany sú zatiaľ v štádiu rokovania. Na stráženie bude zabezpečená SBS-ka , stráženie motoriek,áut, odháňanie votrelcov.Kto nemá vleznú pásku bude vyhostený do nemilosti. Ozaj na nedeľu budú pripravené raňajky.Cesnačka a chlieb s bryndzovou nátierkou, aby ste po ceste neumreli od hladu 😁

    Ubytko zaisťovať na 048 / 4197222 !!!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 73 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri