Connect with us

1.Montyho čardáš

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 1.Montyho čardáš

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 61 až 73 (z celkového počtu 73 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65296
    Natalka
    Účastník (Participant)

    😁 to ked si cestou s5 budem dýchať do prilby… júúúúj… počítam (kto pojde so mnou), že stojíme na výplach nosových dutín každých 30 minút… ale zvládam to… 😀

    #65297
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    vypada to zaujimavo, ak nam do toho nic neskoci, radi s manzelkou prideme.

    Cesnacka je skvely napad. Uz davno som nejedol taku fakt cesnakovu a domacu.

    Hehe – drsny motorkar ide po ceste z Montyho cardasa. Zastavuje ho policajt. Drsny motorkar zdvihne prilbu : „Prosim?“

    „Niiiic, pokracujte“ sepka policajt a pada na zem…

    #65298
    allbo
    Účastník (Participant)

    monty prosim ta skus vybavit tie stany bolo by to super diky

    #65299
    Monty
    Účastník (Participant)

    Tak opäť som tu.

    POZOR 20.5. si povedia svoje ANO naši dvaja kamaráti zo ZA a priali by si motorkársky doprovod.Prišiel návrh predĺžiť výjazd na 1. Montyho čardáši o cestu do ZA / o cca 60 km / a splniť ich mladomanželské prianie.Bol by to taký malý motorkársky darček. 🙂 Čo vy na to? Upravým výjazd?Vybavým povolenie?Nuž čo, svadba sa im trošku predraží, ale spomienky ostanú.

    #65300
    draciatko
    Účastník (Participant)

    No ja tam idem kuken 😁

    #65301
    Furby
    Účastník (Participant)

    jasne kludne. ak pojdem tak ta cesta ma uz nezabije. a co ma nezabije to ma posilni 🙄 F!

    #65302
    Monty
    Účastník (Participant)

    Ahojte.

    Tak k tomu výjazdu.Bola by to teda jazda na celý deň.Je to na zraze síce ojedinelé, ale myslím, že by sa mohol každý pridať a nik nebude mať námietky ak by bola zmena.Dali by sme mladomanželom naozaj pekný darček . Trasu a časový rozvrh by som pripravil.Ak by boli pripomienky radšej mi to napíšte aby som niečo nepokazil. / Iniciatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ./ 🙂 .. a naša zábava bude pripravená v BB.

    #65303
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    vyzera to tak ze to bude fakt fajna akcia…pridem sa na vas kuk kedze to mam par kopcov za domom 😁

    #65304
    doctor
    Účastník (Participant)

    Uz sa neviem dockat.Este som nebol na svadbe s motorkou.

    #65305
    Monty
    Účastník (Participant)

    Opäť som tu. Kto má záujem o ubytovanie na zraze nech sa prihlási ,lebo čas sa kráti a miesta na spanie ubúdajú.

    http://www.hotel-lesak.sk , 048 / 419 7222

    #65306
    betty
    Účastník (Participant)

    Monty nevies nieco blizsie k tomu vyjazdu a svadobnemu sprievodu do ZA. Pripojil by som sa v MT. O ktorej to asi bude mozne 🙂

    #65307
    MioK
    Účastník (Participant)

    No Monty možno prídem aj ja pozrieť na ten tvoj čardáš… 😉

    #65308
    Monty
    Účastník (Participant)

    Všetci ste vítaní. Treba zaisťovať ubytko. Postele sa míňajú.www.hote-lesak.sk 🙂 Na sobotu pred cestou som zaistil halušky,aby sme nešli na lačno.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 61 až 73 (z celkového počtu 73 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri