Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 15,931 až 15,945 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102969
    Retro
    Účastník (Participant)

    Upchaj a rozšteluj karburátory a nebudeš naháňať pokuty😀😀😀

    #102970
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Zdravím vzkriesiteľov zdechnutého hen hore tu psa. 😁 

    Aj ja som plánoval poobede výjazd, ale nejak okolo pol druhej dočasne nastala večná tma, začal rachot-buchot a o pár minút výchrica a lialo, jak hovado.

    Tak som nastavil svetový rekord cúvania motorkou do garáže…  😁

    Čo sa prekročenia rýchlosti svetla týka, bacha na Maďarov, u nich namontované fotopasce aj fungujú a súdruhovia veselo kasírujú. Šeci ungarische známi plačú, že sa nedoplatia, ale tamojší pomáhač-chrániči posielajú pozdravy aj do zahraničia, tak aj našim kaskadéromto  to môže urobiť prievan v peňaženke.

    Bonz-krabíc majú namontovaných pkkt, ale nie vždy a všade sú v nich aj špionážne zariadenia, tí kui to prehadzujú, aby vraj kasírovanie bolo spravodlivo rozdelené po celej krajine. 😈 

    #102971
    maco
    Účastník (Participant)

    Všade na nás číhajú kuvy. V sobotu idem na pomalšom stroji do Máčova na traktorový zraz, idem cez horu a tam zas číha nejaký zatúlaný grizly- hlásili v televízore. Ale s tým sa srať nebudem, vozím na traktore sekeru. A prinajhoršom ho odplaším chemickou zbraňou vo vlastných montérkach. 😁

    #102972
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Včera konečne po dlhej dobe jeden veľkolepý koncert, ktorý som absolvoval. Kokso, bolo super, kto bol, môže potvrdiť. Roztancovali cca 25000 ludí. 👍  🙂 

    https://www.youtube.com/watch?v=y2CAV8p3uoQ

    #102973
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Tých 25000 bol len môj typ. Sekol som sa o tisícku. Kua, keby tak aj loto vychádzalo. 😁  👍  😈 

    https://www.teraz.sk/kultura/kabat-oslavil-v-bratislave-30-rokov-na/399827-clanok.html

    #102974
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Orol, minule si sa sťažoval, že si ešte nič nepojazdil – ale na konzerty čas máš? 
    Ebénci aj s kultúrou … 😁 

    Dúfam, že si bol na motorke … 😁 
    #102975
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Na motorke? Však auto som nemal kde pomaly zaparkovať bezpečne. Nakoniec na parkovisku Inter štadiona som dal sbskárom 5€ a pustili ma dnu, aspoň som ho mal strážené. 🙂  👍 
    A s tým jazdením veru bieda….zatiaľ.
    27.7.2019 vo Zvolene Dire Straits. Už mám lístky kúpené.
    👍

    #102976
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Pre tých, čo nejazdíte, som dnes nahral nejakú štvrťhodinku burácania. Akože konzert poobedňajší, večer budú konzerty iné. Na také chodí Pán Vorel Bílý… 😈 

    Viac miesta som na karte nemal, oni to tam asi burácajú ešte aj teraz… 😈 

    Maco chodí na „Traktory Máčov“, toto je zas „traktory Alsóörs“ 😁

    #102977
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Hej hej, že vraj cca 3000 motoriek bolo. Vraveli to na Retro rádiu, oni boli jeden zo sponzorov. 🙂  👍

    #102978
    maco
    Účastník (Participant)

    Máčov:

    #102979
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Traktory Macov … 😈  👍

    #102980
    Hog
    Účastník (Participant)

    Z tý F1 už začíná být na blití !   Vettel měl plný ruce práce, aby to auto po přejezdu trávníku
    udržel na trati a neboural 🙂  a ti kreténští traťáci mu ještě dají penalizaci !!!! 😟 

    No, dělá se všechno pro  M e r c e d e s 😛 ! Ferarri by se jim na ten „championát“

                                                            m ě l o   v y s r a t !!!! 🙂

                                                                        Hog

                                                                      

    #102981
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    👍 👍  👍   Hog, absolútny súhlas!

    Vettel bravúrne ustál svoj prešľap.  To chce veru už nejaké majstrovstvo po takom výjazde neskončiť vo zvodidlách (alebo v nemocnici) a bez újmy pokračovať v pretekoch.
    Kua, šak s o hodne slabším (a na drifty stavaným) rally-autom je toto umenie, nie s pekoňovaným vozidlom F1. Vettelovi bolo práve u3,14či, či za ním práve ide nejaký Hamilton alebo nie…

    Trestať by mali Hamiltona, lebo ak videl, že jazdec pred ním má problémy a páli doňho bez ubratia plynu – tak to s nejakým športom nemá nič spoločné, je to pokus o vraždu.

    Že to ja, papi, obyčajný sedlák z dediny pozdravujem inkvizičný trubiníál F1, banda podplatených debilov … 👎 👎 👎  
    (Ale som im dal, čo? 😁   )
    #102982
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Musím upresniť, myslel som to tak, že trestať by mali Hamiltona, keby neubral.

    Takto, že ubral, mali to nechať bez veškerého trestu a basta.

    Hogu, Ferrari sa na F1 asi nevysere, ale veľa fandov z toho mála, čo pre F1 ešte ostalo, sa na F1 vysere určite.
    #102983
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Tak tak, aj u mňa to už majú na mále. Už to neni ako kdysi. 😟  👎

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 15,931 až 15,945 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri