Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,171 až 16,185 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103209
    Retro
    Účastník (Participant)

    Ja som na to úplne zabudol…😮 Pokiaľ som to už niekde dal, tak mi je jedno čo sa s tým bude diať. 
    Ide o prospešnú vec, nezarába sa na mojej kráse😀

    #103210
    Hruso25
    Účastník (Participant)

    Som si spravil radosť, pod stromček, mali stromček, či skôr bonsaj. Po talianskej mašine idem do Made in Japan. Dúfam, že mi bude spoľahlivo slúžiť, ako Aprília.

    To len tak, žeby reč nestála. 😉

    #103211
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    👍 🙂   Fíha, Hrušo, gratulujem, to budeš mať véééľmi dlhú zimu… 😈 

    Výborná motorka, hlavne ten motor (šak taký mám aj ja, musí byť dobrý 😈  ), určite ti Stromček dobre poslúži.

    A nebuď prehnane skromný, bonsaj to nie je, bonsaj je predsa V-Strom 250… 😁 

    Ale, preboha žiadny Simson a Babettu nevyhadzuj, ak už nemáš v garáži miesto, idem pre ne…

    #103212
    Mishko
    Účastník (Participant)

    Papi: S tym podpisovanim fotiek na MR je to tak, ze tu poznamku o autorovi tam po uverejneni automaticky prida samotny web. Je to podla mna naprogramovane tak ze ked zverejnujes clanok s fotografiami tak sa vsetky automaticky povazuju za tvoje.

    Nikoho sa tymto nechcem zastavat a ani obhajovat kradeze dusevneho vlastnictva. Pisem to len pre objasnenie ze si to autor s najvacsou pravdepodobnostou nepodpisoval sam.

    #103213
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Mishko, ďakujem, tušil som niečo podobné, lebo občas aj moje fotky pridané na niektoré stránky sa objavia s popisom, ktoré som tam ja nedal.

    Napadá mi vtip:

    Vážený pán vedúci!

    Som veľmi rada, že ste ma prijali do zamestnania, ale píšem vám preto, lebo pridelenú mailovú adresu kaka@gmail.com považujem za zlý vtip a žiadam ju zmeniť!

    S úctou: Katarína Kamenická

    Vážená pani Kamenická!

    Je mi ľúto, ale musím Vám oznámiť, že zmena mailovej adresy nie je možná.
    Pre každého zamestnamca ju generuje počítač spôsobom, že spojí prvé dve písmená z mena s prvými dvoma písmenami z priezviska.
    Podobné sťažnosti sme obdržali od viacerých (Budimír Zimány, Gejza Colotka…), referentka Pia Čalovecká dokonca okamžite podala výpoveď.

    S pozdravom vedúci oddelenia
                                                      Jeremias Borecký (jebo@gmail..com)

    #103214
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Čítam vella jenného Šaleného, ževraj …“Voziť sa neidem, lebo nie som šaleny“…

    Dofrasa, tak preto, že ja jazdím, tak som šaleny?

    Rozmaznanci mestskí zmäknutí, šak zo Sharkanom sa už nemôžeme dočkať, kedy nasneží, aha, moja obľúbená zimná: 😁 

    #103215
    Retro
    Účastník (Participant)

    😀😀😀Papi, máš pravdu. Som mäkkota, posera a nechce sa mi pomaly ani v lete kľučkovať medzi autami. No čo mám robiť?😀
    A šaleny sme všetci, tak sa nenafukuj.😀 Ale neboj sa to ma prejde. Momentálne mi robí radosť Gunness, Tullamore a počúvanie Pogues. Ale to len dnes. Mám tématický írsky večer😀

    #103216
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😎 Dnes o 10:00 už +10 °C, tak o 14:00 bude loggitzky +14 °C.

    Vygooglil som to. 😁 

    Ale nie som si istý, či aj o 18:00 bude +18 °C…

    Idem zohriať motor, bo takto na Vianoce bude asi krutá zima…

    #103217
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Loggitzky nebolo +14 °C, len +12 °C. 😁 

    Zato asfalt mal okolo +46,4 °F, dalo sa. 😁 

    Samozrejme som bol aj v Japonsku, východný pohľad na nový most dosť kazí starý železničný most, našťastie ten pohľad značne vylepšuje pekná modrá motorka. 😘 

    Evel už by to ani nebral, hanbil by sa. Však takéto vzdialenosti v Amerike už preskakujú  trojročné deti na trojkolkách:

    Západný pohľad z miesta motokrosovej vložky je o niečo lepší, dokonca už to skoro  vypadá, ako keby hotové.
    Darmo, zo západu je šecko nejak lepšie, hlavne tu, v Japonsku… 😁 

    #103218
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Tí šikmáči sú naozaj šikovní. 🙂  👍

    #103219
    Retro
    Účastník (Participant)

    Japonci nech si robia čo chcú, ja mám hotový kipufogó 😁 

    #103220
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Orle, šikmáči až tak šikovný nie sú, malo to byť odovzdané už vlani a nebude hotové ani tento rok.

    Ale veď aj Retro pridal to Ravo na stole už 2. augusta a tiež moc nepokročil. 😈

    Ano, výfuck už má, aj kolesá sú už nahodené, možno už má nahrané aj nové  palivové mapy…   

    Ale hlavná zmena, kerú som si hneď všimol, že je to celé už na inom stole a zmizol celý kartón plechoviek Svijanského mázu… 😁 

    Síce aj kamošov dedo mi vravievali, že
    „Nečítaj moc, synak, radšej pi. To bude na tebe aspoň vidieť…“

    Ale NIE! 😈  Srandujem. Viem, že dávať dokopy takýto starý špeciál, tak to nie je malina a pár kartónov pivečka ešte padne. Vyďeržáj, pianňér! 😁 

    #103221
    Retro
    Účastník (Participant)

    Ale veď ja sa je.em s tými motorkami, len aby som mohol piť pivo😛

    #103222
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    No, a je to! Keby piva nebolo, ani s motorkami by si sa nej*bal. A že pivo nie je zázračný mok(uš). Trt! 😁  👍  😈 
    A ako je to potom so ženami? 😈

    #103223
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 So ženami, to nesmiem, ale o pive môžem:

    Bežný čundrácky príbeh, keď adepta nájdu opití kamaráti ráno mŕtveho. Telo ochablé, dych žiadny, tep žiadny, zdvihneš mu ruku, pustíš a tá bezvládne padne…

    – Dpč, ten umrel. Volajte sanitku.
    – Počkaj! LACO, TU MÁŠ PIVO!
    A mŕtvy zdvihne hlavu:
    – KDE?

    No, jasné, že pivo je zázračný nápoj…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,171 až 16,185 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri