Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

  • This topic has 16,925 odpovedí, 115 hlasov, and was last updated pred 3 years by maco.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,306 až 16,320 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103344
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Hehehe, riešiť ozaj praktické, ale za to reálne darčeky, po ktorých túžim, sa mi podarilo vyriešiť len s mojou mamou. Ja si kúpim napr. vrtačku či sadu náradia, dám to pod stromček a ona mi to „refunduje“. 👍  😘 Chýba mi už len červené Ferrari. 😈 

    S ostatnou časťou rodiny sa to až tak nedarí.
    Také ponožky sú síce praktické, ale aj množstvo haraburdí na poličkách je už nekonečné.

    Kedysi som sa to snažil usmerňovať na knihy a chlast. Chlast sa osvedčil, ale s knihami je to zložitejšie.

    Problém je teda aj v nekoordinovaní činnosti oponentov, takto sa stane, že napr. tú istú (a drahú) knihu preloženú z anglického originálu „Legendary Motorcycles“ dostanem aj v českom, aj v maďarskom preklade… 😁 

    Ešte že nemám aj anglickú frajírku… 😈 

    #103345
    maco
    Účastník (Participant)

    Papi, motorkoknihy sú fasa vec, aj ja ich rád vidím pod stromčekom. Tento rok som však potreboval nové zrkadlá na GSX, ježiško taktak stíhal 😁 

    Na začiatku sa mi najviac rátala kniha „Šťasný František“, napr. keď hasil mopeda, alebo zrútil kurín, mal som rovnaké zážitky 😁  😁  😁 

    A ináč, za mlada som moju maminu volal “ Živnobanka“ vždy vyčarila nenávratnú pôžičku, takže viem, o čom hovoríš. 👍 😁 Dnes má 88 a stále je na ňu v otázke „lóve“ spoľah. Práve dnes mi pochválila Transalpa, ktorého videla prvý krát pred garážou, lebo dnu som striekal plast na GSX. 🙂

    #103346
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Maco, ja ti nevím karle, ale tento rok ešte ježiško nechodil, či? 😁

    #103347
    maco
    Účastník (Participant)

    Orle, ako by nie, priniesol zrkadlá  😁

    #103348
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    #103349
    Hruso25
    Účastník (Participant)

    Ja pod stromček dostávam moto knihy.
    Báječná léta s Jawou. Autor: Alois Pavlúsek. Route67. Autor: Andy Kraus. Jawa 90. Autor Zdenko Mezker. História vývoja a výroby jednostopových motorových vozidiel v meste Považská Bystrica. Autor: Gustáv Ulický. Autá východného bloku. Autor Jan Tuček. Mototuláci. Autor BUBO (Milan Paprčka).

    #103350
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Včera to bol celý deň fofr, takže až teraz som si všimol pocctatnú informáciu ukrytú v húfe písmien od Maca… 😈 

    😶  Maco, ty máš už aj Transalpa? Fíha, gratulujem!

    Davaj foto! 🙂 

    #103351
    maco
    Účastník (Participant)

    Papi, bol som pre preňho minulý rok na Mikuláša. Je to ročník 2006. Vzhľadom na to, že som mal operované rameno, rozhodol som sa pre pohodlnný kočiar. Včera bol na KO a STK a dnes sa prihlasuje na OÚ.

    #103352
    maco
    Účastník (Participant)

    S tým vkadaním obrázku som to trochen nezvládol. Sory. 😠

    #103353
    maco
    Účastník (Participant)

    Čo je, čo som Vám vyrazil dych ?  😁  😁  😁

    #103354
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😁  Vyrazil.

    Keď som na nemenovaný CZ-server pridal do profilu svoju Suzuki SV 650 S, napísal som tomu svoju obľúbenú hlášku „váha pod 200, rýchlosť nad 200, čo iné dôchodca potrebuje?“

    Jeden mi tam zareagoval takto:

    Je to marný, my staří dědci už rozum nedostanem

    Platí to aj na teba…  👍 😈

    Moja nasledujúca bola plánovaná v novej päťročnici Yamaha, ale bude to asi Kawasaki.
    Ešte asi 35-krát sa nevyspím a potom to vyriešim… 😁 

    #103355
    maco
    Účastník (Participant)

    S tým rozumom je to pravda- chvala bohu. Keď ma chytí chuť na zmenu, rozum ide do prdele. Keď som zaparkoval Transalpa do stajne, hovorím si, že načo sú mi tri mašiny ?
    Odpoviem si sám- na hovno, ale som rád, že ich mám, lebo kedy, keď nie teraz. Už sa teším, ako sa budem rozhodovať, že na čo mám dnes chuť- cafe, racer alebo caferacer. Som zvedavý, aká bude štvrtá ?  😁  😁  😁

    #103356
    ahojko
    Účastník (Participant)

    maco

      zastihlo ta necakane dedicstvo, ci dlho ocakavana vyhra v sportke?

                                                      😈

    #103357
    maco
    Účastník (Participant)

    Ále nie, skôr som unikol zubatej  😁 😁 😁 Predpokladám však, že sa trocha povozím a motopark zredukujem  😎

    #103358
    maguma
    Účastník (Participant)

    V dňoch 6. až 8. marca 2020 ideme na zájazd do Prahy. Cieľom je prehliadka technického múzea a práve teraz v múzeu prebieha výstava FENOMÉN JAWA alebo JAWA ako ju nepoznáte. Viac o výstave sa dozviete na tomto odkaze
    http://www.motorkari.cz/clanky/clanky-reportaze…

    Do Prahy sa odchádza z Nitry zo sídla firmy TURANCAR ktorá nám zabezpečila dopravu aj ubytovanie. Odchod autobusu je 6. 3. 2020 o 9:00 hod. Stojíme v Trnave a v Bratislave a odtiaľ už ideme rovno do Prahy. V Prahe budeme ubytovaní v hoteli AIDA a máme to aj s raňajkami. Cez deň sa prestravujeme v meste. Po príchode a ubytovaní sa pôjde do mesta a piatkovú večeru skúsim zariadiť v reštaurácii Bředovský dvůr. V sobotu sa pôjde do múzea (nie je to povinné) a popoludní si každý účastník môže vybrať svoj program. V nedeľu po raňajkách by sme navštívili Svetovú výstavu kozmonautiky na Holešovickom výstavisku a odtiaľ by sme vyrazili na cestu domov. Cena za zájazd je 93€ na osobu
    Máme ešte 5 voľných miest a kto by mal záujem, nech sa mi ozve, všetky kontakty na mňa mám v profile

    maguma

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,306 až 16,320 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri