Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

  • This topic has 16,925 odpovedí, 115 hlasov, and was last updated pred 3 years by maco.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,846 až 16,860 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103884
    Retro
    Účastník (Participant)

    Ahojko, ten bavorák K1 je zaujímavá motorka a veľa ich nebolo. Myslím okolo 5000 ks. Je to hnusoba, ale zaujímavý zberateľských kus. A je zadarmo!

    #103885
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Keby mala tá obalená tehla kardan na opačnej strane, pre svoj traktúrek by som zadarmo ten motor aj bral. Nemci to posrali, takto mi to tam nepasuje… 😈

    (Zato taký motoz z Viraga 535 by tam sadol jak riť na šerbel, škoda, že Hogovi to tak pomaly hrdzavie a drží si tak cenu…  😈 )
    Keď sa tie rôzne modifikácie radu „K“ v stredoveku objavili (750 a 1000 ccm), plebs im dal friško meno „TEHLA“. Zlé jazyky tvrdia, že aj Pink Floyd o tejto mašine spieva (another brick in the wall), veď angláni to tiež nazývali „Flying brick“… 👍  😁 

    Prečo tehla? Aha ho, obnažené Káčko:

    #103886
    Retro
    Účastník (Participant)

    Tie moderné pseudo caferacery sú hnus a je mi z nich zle. Keby somári na toho bavoráka použili hliníkovú nádrž, sedlo s hríbikovým spoilerom a normálny výfuk, vyzeralo by to normálne a nie ako polotovar aj to nedorobený. Ešte keď si na tom predstavím bradatú kreatúru /podoba s Papim čisto náhodná/  v kockovanej košeli, čínskych teniskách v otvorenej prilbe s bubble plexisklom, tak neviem či sa mám smiať alebo … už nemám slov 😁

    #103887
    Retro
    Účastník (Participant)

    Papi ešte k BMW. Tie motorky so starými boxermi sa mi páčili, najviac R90. Keď prišla „tehla“ to už nebolo ono a teraz už ich vlastne nemám rád. A čo sa týka tehly, tak nemám rád ani „Another brick in the wall“ a povačujem to dokonca za najvačšiu čalamádu od Pink Floyd. Od vtedy Pink Floyd nemám rád. Pre mňa skončili s Animals. A teraz môžete útočiť 😁

    #103888
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Retro, si furt taký rozmaznaný (páči-nepáči 😈  ) alebo len dnes si si pripálil večeru? 😁 

    Šak to nie je caferacer, ale tehla-racer, široko-ďaleko na tej fotke žiadny bradatý neni, ani penisky, ani hnusné bubble plexisklo (Bell 😈  ).

    Na Maďaroch tú skladbu inak voláme „The tégla in the wall“, je to obyčajná pop-music a Floydi na tom zarobili balík (film a tak…).

    😁  Keď sme to hocikde s bandou počuli a keď Floydi došli k textu … „Hey teachers“ … kamoš vždy zareval, že “ Hej, 3,14če “
    Mimoriadne pôsobivé to bolo napr. v preplnenom areáli kúpaliska, takže skladba je to pre mňa nezabudnuteľná… 😁 

    Inak súhlas, jediné BMW, čo sa mi páči, je R90RS v oranžovej farbe, mal som aj veľký plagát z HU, starý dobrý ecseri piac, to boli časy… 

    #103889
    Retro
    Účastník (Participant)

    Som rád, že máš podobný názor na ten komerčný nezmysel od Pink Floyd 👍 
    Bomba jen ten Bavorák R90 z Daytony, čo je vlastne motorka postavená v Amerike. Tam sa mi neskutočne páčia dodatočné výstuhy rámu prechádzajúce nátrubkami karburátorov.

    #103890
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Autor Salvador Dali, inšpiroval sa ojnicou, kerá vytŕčala z bloku motora… 😁

    #103891
    Hog
    Účastník (Participant)

    Papi,  nerezaví a jezdí !    Už má se mnou  138.254 km !    Zatím jen benzin,pneu a olej !!

    Sice letos jen necelých 3.800 km, ale nebylo pomalu kam jezdit . Když jsi někde dojel
    a měl hlad, tak si jako žebrák stál u hospodskýho okýnka a čekal, až ti něco uklohní
    avenku u stolku ve stoje jsi to jedl jak  b a r b a r !
    Tak jsem jezdil pouze „kolem komína“ to u mě jest kolek 100 km !  Toť vsjo!  🙂 😠 

    #103892
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Hehehe, Hogu, buď rád, že si sa vôbec najedol.

    Moc už nechýba a tá kondomická pamisia nám zavre zase šecko… 😁 

    Na jar som čakal mesiac, kým som mohol kúpiť vrece cementu, kua… 

    Ešte že moje hmotné rezervy disponujú dostatkom piva. 😈 

    KOZEL, na dobrú noc – a na zdravie! 🙂  👍

    #103893
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Ako Rossi-fanda, celý rok čakám na nejaké pozitívne správy ohľadom Rossiho a jeho desiateho titulu, na to ti už posledné tri preteky nedojazdil, vždy si ustlal.

    „Pozitívna“ správa sa ale objavila včera – teda že Rossi mal pozitívny test na koronu, kua…

    Takže cez víkend neštartuje a nik nevie, či aj nabudúce…

    Ebénci aj s takými „pozitívnnymi“ správami … 😁

    #103894
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Dnes som sa bol pozrieť na Papiho, ako sa má. Bol v pracovnom nasadení, maloval, muroval, či opačne? Asi. 😈   Pripravuje sa na zimu a v rámci možností sa má skvelo. 🙂  👍  😁

    #103895
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Ano, Orol sa tu objavil a len o vlások išlo, že nie na svojej novej motorke.

    Ono sa totiž pomýlil o jedno písmeno pri kúpe.

    Tak sa mu stalo, že nekúpil Ducati, ale Ducato. 😈 

    Po krátkom pokeci sa pobral domov a ja som sa pobral čakať na zimu, nakoľko cez víkend nám zoberú ten letný čas a po šichte bude zase hňeď tma.
    Teda som chcel Urbánkovi ukázať prvý sneh, ale aj keď sme boli na najvyšších miestach bližšieho okolia (  😁  ), tu dole si ešte počkáme. Bolo +16 °C.

    Ale teda jednu ilustračnú pri zapadajúcom slnku som spravil:

    #103896
    Hruso25
    Účastník (Participant)


    Též západ slnka. Bo som chytol apsťák, tak aspoň na POPIGITEA.  😁

    #103897
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Sodoma-Gomora, Cecilko.

    Stratila sa nám hodina po šichte, prichádzajú nudné dlhé zimné večery.
    Do toho Matovič vyhlásil, že všade dobre, doma najlepšie, v telke samé hovadiny a pandemická komisia prejavuje záujem o môj sopeľ.
    To sme sa teda dopracovali… 😁 

    Nohy v teple a Staroprameň zo siedmeho schodu… Na zdravie!

    #103898
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Papi, ako to kúri? 😎

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16,846 až 16,860 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri