Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1,771 až 1,785 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #86168
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Bopso až ako hlboko dole si musel ísť????? 😈 😈 😈 😈

    #86169
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Po garadyčoch jenno poschodie. Ale bakuľu tam nemám, len lakokocinky – syr, klobásky a tak.

    Dnes sme so synom tlakovali kúrenie. Napumpovali sme do rozvodov a radiátorov 8 bar vzduchu a hľadali sme kde to ešte syčí. Našli sme a strelilo nám to rovno do ksichtu, keď sme to obzerali. Rana jak z dela, rozpojilo nám trubky a vzduch nám nastrieľal kamienky rovno do ksichtu. (A je to.) Ešte že som mal okuliare, syn nachytal trochu piesku do očí. Mali sme šťastie, ale som sa skoro posral od strachu. Uff.

    A čo Tvoja kompotáreň, čaká na kompresor? Nový remeň nenaháňaš?

    #86170
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Krrááááásny deň dnes………precceda IT GTX bol na kontrole Južnej Guberníje.

    Aj Jej Veličenstvo bolo prítomné 🙂 🙂 🙂

    Lebo Monarchíja je naša. 👍 👍 👍 😘 😘 😘

    A dodávam, že moja NGŠTR bola PRVÝ RAZ F MESTE COMORRA……….bazmeg 😶 😶 😶

    Aha:

    [linka]

    #86171
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Yofffo , druhý taký s gastrofotkami.

    Papi, som si všimol, že máš stále kratšiu bradu, Gizka Ti ju pristriháva?

    O týždeň budeš holobriadok… 🙄

    Pekný vároš ten Nový Zéland, už dááávno som tam nebol, a aký gastrofestival – úžasné…

    #86172
    yoffo
    Účastník (Participant)

    New Castle.s Vároš, te nem.vzdelanec……. 🤣 🤣 🤣

    #86173
    theo
    Účastník (Participant)

    Ved ten varoš je Papikowo, ne 🙂

    Bopsik, ty si horsi jak pletaci stroj 😁 , to ani Chromowana muha nevidela 🤣 🤣

    #86174
    czody
    Účastník (Participant)

    Čaute Bando, tak ste ma riadne navnadili 🙂 s tými ňamókami a keďže mám zajtra opušťák 😈 tak sa zajtra vidíme. Aspoň dúfam 😶 , lebo na Kulháni som ešte nikdy nebol tak som použil uja gúgela a našiel som toto:

    [linka]

    Je to ono? 😀

    #86175
    sHARk
    Účastník (Participant)

    Hat persze… 😀

    #86176
    czody
    Účastník (Participant)

    Tak mi odľahlo, už viem prečo Mlhy používa stále toho gúgela, veď tam je všetko 🤣 🤣 🤣

    No idem si ja naplánovať cestu, okolo 12tej tam budem, 2 hodky mi stačia, idem sám 😉

    #86177
    yoffo
    Účastník (Participant)

    czody kúa, si sa vrátil z púšče, (rozumej: nemzablúdil si na puszte) 🤣 ,

    tag tam trafíš…….si myslím, že aj já, ale idem tam tretí X, ale teraz sám….

    ….bez mašiny, ….s blonďatým navigátorkom, nemvím, de ma tá plechowica 😁 vysype…

    ..márha…….tak nem vím. 😇 🤣 🤣 🤣

    #86178
    WIKINO
    Účastník (Participant)

    Ná ozaj gurmáni, máte mastné huby / nie hríby/ a ešte aj Vanucci .Ostatný máme na večeru krupičnú kašu alebo puding. 🤣 Tak nám treba keď sme lakomí na seba.Keď som vám hovoril a mangalici skoro ste ma zožrali a terazky vyhladávate iba takú mangalicoňamóku. 🙄

    Yoffo keď sa vráti motobabka domov ostro sleduj svoje okolie inak ………….. 😶 😈

    Zajtra aspoň pstruháče. 👍

    #86179
    yoffo
    Účastník (Participant)

    KUK 🤣

    To pre WIKINA, aby to nedával 3X. 🤣 🤣 🤣

    #86180
    czody
    Účastník (Participant)

    yoffoudem sa snažiť 😉 zapojím všecky moje orientačné schopnosti , NGŠT ostáva doma, takže malo by sa mi dariť 😈

    #86181
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😶 Yoffo , ja len čumím, že akú Comorru furt spomínaš, veď ste (= sme) boli v N.Zámkoch a nie v Komárne…

    No a na fotkách vidím Nádvorie Evropy, kokos, tak to si nemohol oznámiť, že máte v pláne aj Komárno?

    Do Taty (= Tata, HU) sme nakoniec toťiž nešli (na ten halászlé-festival), lebo bola zima a rybu budeme mať aj tak zajtra. Takže v Komárne by sme vás mohli trochu doriadiť, boli by sme v presile…

    Aj ja dám ešte dve klobásové, nach vám sliny tečú. Berte to, ako reklamu na Mažolu III 😀

    [linka]
    [linka]

    #86182
    maguma
    Účastník (Participant)

    WIKINO a chytil si si pstruha?? tvrdil si, že ty nikam nepôjdeš a odrazu by si to tam chcel vyžrať 🤣 🤣 🤣 dnes som do kirovcoval môj veľkostatok o rozlohe 0,0012 ha a už bude treba iba na jar smykovať, už teraz v predstihu objednávam Čermanského Kirovca a dúfam, že sa nevyhovorí ako teraz na jeseň 🤣 🤣 . No a po orbe sme sa vybrali s agronómom, zootechnikom a mechanizátorom v jednej osobe + kumulovaná funkcia precceda nášho RRD a poradca pre všetko 😎 , do bielických termálov a tri hodiny sme sa namáčali v termovode, 🙂 🙂 to je taká istá voda ako obyčajná, len je kapke teplejšia, 😉 😉 čiže theormo a príznaky namáčania sa prejavujú vo zvýšenej žravosti a pitosti, 😁 😁 našťastie to doma istil upečený perový zver, čo je slabý letec ale dobrý vodník a robí kač, kač, kač a šuhaj dobrý strelec ju trafil do boka (nemýliť si so slávnou cestovateľkou okolo glóbusu Egypta) 😟 ku zverovi bolo aj zelo a knédel és obligátny šor, hátnekem 12% 😀 😀

    ale som vám narobil chute, nevadí, zajtra si dáte pstrúžika, veľké vraj už vychytali 🤣 😀 😀 👋 👋 👋

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1,771 až 1,785 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri