Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 2,596 až 2,610 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #86993
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😶 No dofrasa, zobudím sa doma pod mostom a som tu pridrótovaný.

    Ta to už de zme? 👋

    #86994
    kavis
    Účastník (Participant)

    VANUCCI ale šak všetko prebehlo poctivo tak jako malo byť teda aspoň si myslím to len keď išiel už vypisovať papiere a opisoval stav tachometra tak som mu povedal že to je v mílach tak začal skúšať ….. 😈

    #86995
    yoffo
    Účastník (Participant)

    [linka]

    🤣 🤣 🤣

    #86996
    theo
    Účastník (Participant)

    [linka]

    😈 😈 😈

    🤣 🤣 🤣

    👋 👋 👋

    #86997
    maguma
    Účastník (Participant)

    Idem vymeniť dve malé gumy z ručného vozíka na Cibajky a čo ordog nechcel práve teraz tam prebieha niečo takéto, mám ja smolu, potom sa nedá poriadne ani robiť, ťažko sa zohýňa 🤣 🤣 🤣 🙂 🙂 😀 😀 😀 😈 👋 👋

    [linka]

    #86998
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    theo a na moste je majiteľ tatra-matky a myslí si toto:

    "Nech idú do riti americké automatické práčky, naša slovenská je najlepšia, namáča, vyperie, vyžmýka, povešia, posuší, požehlí, poukladá, no a ak mám chuť tak aj renault dá " 🤣 🤣 🤣

    kavis no veď OK, hlavne že to dobre dopadlo, ale už vymýšľal hajzlik, že začo pôjde na fajront na pivo ☹️

    #86999
    Tukan
    Účastník (Participant)

    theo a v potoku si tetka hovorí: " Posledne si ma bratku, kúpim si ja Tatramatku.."

    #87000
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Na poriadne Papinaky… 👍

    [linka]

    #87001
    krampus
    Účastník (Participant)

    Vidíš kavis načo si mu našepkal, na STK aj keď sa ma pýtajú tak neviem nič, nech si to zistia sami. 😈

    Mini story:

    Bol som na STK s A8 Q 4,2 TDI, 1x tj po 4-och rokoch, teda je to voz jeden z prvých na SK toho typu.

    1. krok na STK-idetifikácia vizidla, t.j. technik kukne na ŠPZ terazky EVČ a na č.kasne (ak sa mu chce).Agilný technik, že ukážte mi VIN-ko, ja mu na to, ja to nepotrebujem k životu, ale asi vy áno, tak ho hľadajte, šak chodíte na školenia každý mesiac. Hľadal na AUDI obvyklých miestach, ale samozrejme nenašiel (ja som vedel že kde je koťuha skrytá, ale som bol partizán 😉 ) nakoniec hľadalo celé STK vrátane majiteľa. 😁

    Dokonca obvolali dajakého značkového predajcu a ani tam nepochodili. 🙂 🙂

    👋

    #87002
    maguma
    Účastník (Participant)

    ahojko barabášov oný, púchov, to je absolutne nevhodný materiál, to je liatina, iba jeden problém, ako to chceš zvárať?? 😶 😶 ja viem, že sa dá, ale nie toto a ešte je to deravé 🙄 🙄 👋 👋

    #87003
    theo
    Účastník (Participant)

    Kupim málo jazdený papiňák. Zn – nederavý 🤣 🤣 👋 👋

    P.S. kilometre mozete uvadzat aj v míľach, resp. palcoch. 😈 😈 👋

    #87004
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Wictor,

    kúúúúa, Ty sa nezdáš……..na jakých rebriňákochh och si Ty vajčiská vozíš….. 😶 a že Pionýr CUP 😈

    ŽE :::::Bol som na STK s A8 Q 4,2 TDI,

    AHOYKOWE PAPIňáky 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

    Canadské…. 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

    #87005
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😀 Kurnik, ja som zháňal nápravu z V3S-ky celý rok – a Ahojko ich má plnú šopu 😈 👋

    Škoda, že už nepotrebujem, ale nech je sranda, Ahojko, jednu zadnú by si mohol pribaliť do príručnej batožiny, ak priletíš na Mažolu… 🤣

    #87006
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Barabášov oný

    Páni ňamokári, profi aj neprofi kuchari 😛 😛 😛 , a vy neviete ze najlepsie panvice su liatinove?…a z tych diferakov by sa to dalo tiez!.. ani napustat olejom by sa to uz nemuselo,…plus tam tych liatinovych zvarov by bolo menej,… 🤣 🤣

    #87007
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Konečne Ste sa tuším umravnili 👋 👋 🙂 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 2,596 až 2,610 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri