Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 301 až 315 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84698
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ze zdochnuta stranka 😀 tak som sa uz fakt dlho nerehotal 🤣 🤣 🤣

    #84699
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😀 Mlhoš, samozrejme tvojim vynorením sa prudko klesla úroveň tohoto serveru, ale sme už ustálení mierumilovní starci, čo vieme toleranciu nie len hlásať, ale aj aplikovať. 😀

    Akurát snahy o tvoje prevychovanie v nás už ochabli – na oplátku by si mal sľúbiť, že aj ty nás ponecháš už v stave hlbokej zaostalosti a nevedomosti, do akého sme sa v modernom svete dostali… 😀

    #84700
    raptor
    Účastník (Participant)

    Papi 👍

    #84701
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    papi zasa múdro ako vždy 👍

    #84702
    loeb
    Účastník (Participant)

    Pekne si to napisal Papi. 👍

    #84703
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Nuz Papi jedna vec je taka ze mna takmer nikto z Vas nepozna aky v skutocnosti som iba niekolko ludi z GTX bandy vie co som schopny pre kamarata urobit a vobec sa tym niemienim chvalit pre mna je to uplne bezna vec a ci nejaka uroven klesla alebo vzrastla to ja neviem posudit na to su ini sudcovia z ludu 🙄 mas snad pocit ze ked som prisiel na stretnutia GTX tak uroven stretnutia klesla ? 😶 🙄 ja som ten pocit nemal kazdy sa so mnu zdravil a kazdy kto chcel sa so mnou normalne rozpraval ja myslim ze uz sme dost stari na to aby sme chapali ze nie sme kopie ale kazdy je iny kazdy ma svoje chyby a aj svoje klady ja nikoho nesudim kto aky je ,co a preco to robi je mi to jedno , no a na nete sa snazim ludi zabavat a nie kazdy to zrejme chape samozrejme kazdy je nejaky ak niekto nema zmysel pre humor a ironiu tak taky by ma najradsej vymazal aj z matricnej knihy 😁 ked ma niekto nema rad tak mne to zili netrha ved sa so mnou bavit nemusi 😘

    #84704
    theo
    Účastník (Participant)

    Mlhos, ty si tazko skrotitelny, ale myslim ze pomaly to ide k lepsiemu, tak si len nevsimaj Bopsikove navrhy aby sme skusali trpezlivost admina 😀 👋

    #84705
    Mlhos
    Účastník (Participant)
    #84706
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😀 Očuj, Mlhoš, ty chumaj urazený, ty píšeš niečo o zmysle pre humor? 😀

    Ja sa síce nepoznám tak dobre, ako ty (nevidím sa dobre 😁 ), spolieham sa skôr na názory ostatných. Nie sú moc lichotivé a dokonca sa párkrát stalo, že som sa nad sebou zamyslel. Moc mi to nepomohlo, to uznávam… 😀

    Kedy som sa s tebou nebavil, v Tajove? Onko-deti? Lojzo? Smolenice? Poľsko? Rakovce? Gader? Kua, však dlhé roky sa stretávame, podbobovávame sa navzájom a ty odrazu takto? Naletel si? Už ma nemiluješ? 😀

    #84707
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Papinak 🤣 ty pomstitel za facebookovy ucet 🤣 vies ze ja nie som urazlivy a kazdeho beriem rovnako nazory ostatnych su mi s prepacenim ukradnute nech si kazdy o kom chce hovori co chce ja kazdeho hodnotim iba podla toho ako ho ja poznam 👋

    #84708
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    ja kazdeho hodnotim iba podla toho ako ho ja poznam

    Tak som v renaulte… 😀

    #84709
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ja vetsinu z vas poznam iba takto

    jedna skupina :internetovi znami

    hento je ten tamto je ten hento ani neviem kto je ale mam ho v priateloch na facebooku a neviem o nich nic

    druha skupina :skutocni znami

    Papi Maguma Theo Vanucci Bopsik a vela vela dalsich………. poznam ich sem tam sa stretneme obcas si z nich robim prcu a niektori su preto na mna aj trosku nasrdeni 😁

    tretia skupina :kamarati

    sem nebudem pisat nikoho ktori to su ti to vedia a niekto by sa mohol urazit ak by som nanho zabudol

    #84710
    FRCO
    Účastník (Participant)

    Mlhos do renoltu, a uz som sa urazil, az som sa odrazil 😛

    #84711
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    A preco ved som dal kazdemu na vyber kam sa zaradi 😁 👍

    #84712
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Este je aj stvrta skupina tuna maly popis :

    Rozdiel medzi kamarátom a priateľom

    Keď Ťa navštívi kamarát, chová sa ako hosť, ale ozajstný priateľ otvorí chladničku a obslúži sa….

    Kamarát Ťa nikdy nevidel plakať, ale priateľovi sa chvejú ramená, keď vidí Tvoje slzy….

    Kamarát nepozná mená Tvojich rodičov, ale priateľ má ich telefónne čísla i adresy vo svojom notese…..

    Kamarát prinesie fľašku vína na Tvoje narodeniny, ale priateľ príde skôr a opýta sa, s čím Ti môže pomôcť a po skončení osláv zostane, aby Ti pomohol s upratovaním…

    Kamarát neznáša, keď mu voláš, ak už šiel spať, ale priateľ sa pýta, prečo si mu tak dlho nezavolal….

    Kamarát si s Tebou rád pokecá, ale priateľ Ťa vypočuje, keď máš romantickú lásku i problémy…

    Kamarát si myslí, že priateľstvo skončilo, ak ste sa pohádali, ale priateľ Ti po hádke zavolá….

    Kamarát si myslí, že si tu vždy len pre neho, ale priateľ je tu stále pre Teba…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 301 až 315 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri