40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 2 týždňami od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
18. novembra 2013 o 18:50 #87938
bobolak
Účastník (Participant)Ale vidím čaky že ty si si vyslúžil pekný RÁD kančích gulí za uspešné honenie 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
18. novembra 2013 o 18:58 #87939zefototh
Účastník (Participant)Asi zle honil, keď dostal zo svine ventily, (ako by Maguma povedal). 😛
18. novembra 2013 o 19:00 #87940przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Chumaji, ja sa tým nechválim, že som odišiel prvý, lebo som ani netušil, že sa to tam pohne. Nikoho som na nič nenahováral a nechcel som spôsobiť žiadny rozkol.
Ani to, že časť bandy sa tu napriek tomu ocitla, ešte nemusí spôsobiť v geriatrii žiadny problém, ako nespôsobil ani FB, preniesli sme sa cez to, veď každý rozsypáva svoje perly tam, kde to uzná za vhodné. 😉
Len nemám rád nepríjemné chvíle, čo môžu nastať vinou niektorých vyjadrení. Napr. keď niekto vstúpi do sály, v momente zamrzne okolo všetko – a neznalým spoločníkom sa začne šepotom vysvetlovať, že to je ten, čo vtedy toto a takto a stádo a blablabla… 😈
Preto som chcel nejaké doriešenie tejto veci – ale už neriešim, vynútené ospravedlnenie aj tak stojí za hovno… 😈 👋
18. novembra 2013 o 19:07 #87941theo
Účastník (Participant)Papi, uz urob nieco s tou pružinou, neverim ze ty, tak technicky zdatny to nedokazes, furt zatvaras dvere, buchas s nimi a sa ti vracaju nazad a nadavas na nich na kuuui, ze ich asi niekto otvara, ta jebni na nich uz nejaky poriadny zamok alebo zamky alebo nove zamky, či to nejde??? 😶 😶 😀 😀 😈 👋 👋
18. novembra 2013 o 19:09 #87942zefototh
Účastník (Participant)Papi máš odpustené. 😁
18. novembra 2013 o 19:13 #87943theo
Účastník (Participant)Zefo kazateľ, jest vuoľa tvoja /vypadol mi vokáň/ 🙂 👍 👍 👋
18. novembra 2013 o 19:18 #87944theo
Účastník (Participant)Jaaaaaj, az teraz som pochopil, papi chce dojst na mažolu, a uz si planuje ako vojde do saly.
papi, mozes prist aj v prevleku, my ajtak budeme hiiikat, ze to je papi, co vtedy toto a hento, to pre tych co ta nepoznaju /dokonca sa tam najdu aj taki co ani Mažolu nepoznaju/… 😉 😁 😁 🤣 😈 👋
18. novembra 2013 o 19:18 #87945WIKINO
Účastník (Participant)Bopsík kua potrati nebehajú , lebo skončili v spalovni , resp. v odpadovom koši. 👋 🤣 🤣 🤣
Náčelník nedrichmi, povedz aké vidle, na repu s gulámi , trojzubcové na zboží, kromplové ploché alebo štrvorzubé na hnoj. Mám skladom všetky druhy 😈 🤣 🤣
Solim nebolia ťa prsty na rukách , keď rátaš príspevky a potom šlohneš stranu. Nie velkú stranu na WC. 😛 😀 😀18. novembra 2013 o 19:23 #87946przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Theo,na Mažolu neplánujem, a ak si si všimol, v predchádzajúcom príspevku som práve zabuchol dvere… 😈 👋
18. novembra 2013 o 19:23 #87947WIKINO
Účastník (Participant)Theo pri revízií foto som zistil , že si mladší o 1 / slovom jeden/ deň ako ja 👋 🙂
18. novembra 2013 o 19:29 #87948theo
Účastník (Participant)Papi, ved nic nebuchlo, tam mas tlmič??? 😶 😶 😶 😈
18. novembra 2013 o 19:40 #87949czody
Účastník (Participant)Jáááj muselo tam byť márha fasza 👍 , škoda že mi to nevyšlo, bohužiaľ se povinnosti, keď vlasť volá 😉
nemvadí Chrenovec-Brusno už nemvynechám 🙄 😈
fotky excelentné 👍 👍 👍18. novembra 2013 o 19:56 #87950bobolak
Účastník (Participant)No musím tak musím papi buď nemchápu alebo nechcú, ale asi sa nedá nič s tým robiť, je to asi tak, že ahojko mal pravdu a ja sa mu tiež ospravedlňujem 🤐 🤐 🤐
18. novembra 2013 o 20:01 #87951maguma
Účastník (Participant)czody , mám ti pripraviť stroj???? mám doma jeden a dovtedy by mal byť hotový, 🙂 predná vidlica bude z lešenárskej trubky, 🙄 ergo, nemusíš sa báť, že niečo zohneš 😟 a trať je tam oveľa ľahšia a rovnejšia ako Budimírske Erzberg Rodeo 😕 😕 😁 😁 😀 😀 😀
18. novembra 2013 o 20:08 #87952maguma
Účastník (Participant)theo ešte musíme vyriešiť papiho, za technickú urážku našej excelentnej šaltpáky, on totiž tvrdil, že sa po druhom zaradení poláme a ona, kua jenna, vyderžála až do konca, čo teda s ním spravíme, oficiálne by sme mali požiadať bobolaka o verdikt, ale ja si myslím, že mu bude stačiť, keď mu na budúcoročnom ČuPe nedovolíme posadiť sa pod parazól OSRAM, dúfam, že to bude dosť prísny trest za jeho pochybovačné reči, čo ty na to??????? 😶 😶
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
