Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 4,381 až 4,395 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #88778
    motobabka
    Účastník (Participant)

    Good morning 🙂 👋

    fheo, že aký slogan 👍 👍 👍

    bobo, sorry, že som sa Ti nestihla venovať, ale si stihol zduchnuť…. 🙂 🙂 🙂

    maguma….dneska prebehne kontrola stavu účastnikov mažolafestu, takže chystaj slavobránu 👋 👋 👋

    v aute mám niečo pre Teba 🙂

    ja idem dať rannú kavičku a venovať sa papierovej byrokracii , od 15-teho budem aj ja plnohodnotný rentier

    ….meter je už ve+mi krátky 😀 😀 😀

    #88779
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    Ach jaj, od polky januara som tu aj ja…zatial budem nadalej len citat a uvidime, ci mi vekom pribudne tolko rozumu a budem sa mat ako duchaplne zapojit, aj ked tvrdim, ze v tom to nie je…. 😀

    #88780
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Nazdar, Bando. 😉

    V Bipsikovom ellaboráte je jenna erráta:

    Solim si pretiaholchvost ebonitovou tycou, a terazky ho tlaci. 😁

    Slone, ak by som na neho šlápol, rozpučí sa mi 😁

    WIKINO, nerabujem, ščúl VARÍM………medajlónky, guláš, polívčičku, és tepertoo (s tými bodkámi horre)

    Yofquíz: z čoho ???

    Správna odpoveď: z kanca uloveného. Ňamóóóka. 🙂

    Len som ešče nerobil ter….oškvarky z dziwokej salonny, neviem, aké to bude. 😶

    A keď Oszkár poránne oteplí matičku Zem, (tak okolo 11-12 zulu), pójdem sa vozkať. 😘

    (tréning na sobotého motomikimausa) 🤣

    #88781
    kingston
    Účastník (Participant)

    Gutenmorgen, hlásim že patrony sú skontrolované a vyskúšané, všetkých 95 kusov puklo na prvý krát len jednému sa nechcelo. Odolával aj vloženiu do sústruhu a puknutiu koníkom ale nakoniec neodolal a pukol aj ten 🤣 .

    Mažola trasssa !!!

    #88782
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Od jaguára nikde nikto, tak už tu budeme skoro všetci. 👍 👋

    #88783
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Maguma,

    ja som vedel že si celú noc nespal, lebo Varandi napadli Zem, a Ty si sa celú noc trápil, že ako to dopadne, tak som Ťa nechcel hneď zAranky budiť. Ale priznám sa čestne, že mi skoro ráno nechodíš po rozume.

    Kingston,

    keď ste všetky patróny vyskúšali deštrukčným spôsobom, s čím teraz budete mažolu dávať dole, krampáčom?

    ôjmu švagrovi zlyhala pukalka, tak ju sundal krampáčom. Mne prišlo zle, len som to počul… uff

    papi,

    už zálohuješ HDD?

    Mne už párkrát odišiel disk, mám už RAID pole, aj doma aj v robote (dva zrkadlené disky). Ale aj tak ešte raz za čas zálohujem na tretí, externý disk.

    #88784
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Bopsik, jedno PC mi odišlo komplet aj s pár tisíc fotkami. Za záchranu chceli niekoľko tisíc Sk – tak som sa na to vybodol, preto mám napr. fotky len od r. 2007. Akurát pár fotiek som našiel vo firme v PC z 2004-5-6…

    Filozofické okienko:

    Nikomu tie stratené nechýbajú, keď sa stratia aj súčasné, tiež nikomu nebudú chýbať. 😈 Keď sa stratím aj ja, ani mne nebudú chýbať.

    Aj tak sa dejiny menia dodatočne, dokumenty strácajú hodnotu, manipulátori ich zmanipulujú a konšpirátori využijú proti tebe. 😈

    Zlaté staré časy – tak to je vždy práve teraz, len o tom ešte nevieme. Dozvieme sa vždy až po rokoch… Keď ešte neboli vymyslené fotoaparáty, ľudia to ešte vedeli… 😈

    Praktické okienko:

    Ale keď Ježíško mi hodí pod stromček nejaký extrémny externý harddisk, nebudem moc nakakkaný, no… 😈

    #88785
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Musíš Ješkovi napísať list, že čo chceš.

    Zálohovať metreba to, čo sa dá stiahnúť, resp. ináž zohnať, ale len to čo vyprodukuješ, čiže Tvoje texty, fotografie, videa, nahrávky.

    Ale všetko sa dá oželieť, to máš pravdu. Aj ten smrad, čo po nás zostane postupne vyprchá, vyvetrá sa. Mladí zabudnú časom že existoval nejaký papi, bopsik a iní. A tak je to správne, ja už tiež zabúdam na svojich predkov, cudzích ani neriešim. Budúcnosť patrí mladým… 👋 👋 👋

    Ale všimol som si jeden fenomén. Ľudia začínajú zálohovať až keď o nejaké data prídu, dovtedy márne upozorňovanie… 😁

    #88786
    WIKINO
    Účastník (Participant)

    Očúvajte obaja , toto neni časopis PC Revue. Nám neznalím to ništ nehovorí 😈 😟 😁

    Terazky je tréning na Mažolu. Ovarová kapustnica, prírodné bravčové, krumple a šalátik. Mňam. 👍

    #88787
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Bopsik:"Budúcnosť patrí mladým…"

    ĎAKUJÉÉÉM 🙂 🙂 🙂

    🤣 🤣 🤣

    Kanec uwarený, idem si vozkať riťku. 🙂 😘 😈

    #88788
    solim
    Účastník (Participant)

    maguma Kde nájdem zozonam prihlásených na KRUŠOVCETREFFEN 2014 , tak ako to bolo po iné roky ? 😶

    Alebo mi niečo ušlio 😕 Sorrry ak áno. 🙄

    👍 👍

    #88789
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    ten hajzlák je z Hatmanca to je stredné slovensko nie západná gubernia

    Vy by ste už aj Banskú Bystricu pretlačili do pažravej ☹️ ☹️ 🙄 🙄 🤣

    #88790
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Harmanca do prdele, že sa to nedá opraviť ☹️

    #88791
    zefototh
    Účastník (Participant)

    Cigán ide zabíjať sviňu a nemá pukál, tak si ide požičať od mäsiara.

    Príde domov, strelí raz, strelí druhý aj tretí a nič. Tak ide k mäsiarovi že pukál je nefunkčný. Príde teda mäsiar k ciganovi domov, priloží svini k čelu a strelí, sviňa spadne.

    Noooó Ty múdry, šak poď skúsiť z verandy či trafíš !

    😉

    #88792
    yoffo
    Účastník (Participant)

    VANUCCI: sa nepaprč, lebo Nemci hovorievajú, že všetko od Mníchova na východ je Balkán.

    A niekedy aj Mníchov. 😁

    U nás šeccko, čo je za Kriváňom je Východná Guberníja. 🙂

    Kriváň je náš, západný. 😛 😛 😛

    (zdôrazňujem, že Veľký Tatranský Kriváň…….lebo šag sú, jako je nám, vysokohorským túristom známe…4.

    (štyri) 🙂 🙂 🙂Kriváne.

    Práve som sa vrátil z Oesterreichickej Monarchíje.

    Super, akurát na zadné nohy ma už teraz večer tróchen ozziabalo (+2°C)

    O chvíľu dám fottó. 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 4,381 až 4,395 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri