40+ – tu sme
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › 40+ – tu sme
Označené ako: Hruso25
- Toto téma obsahuje 16,926 odpovedí, 115 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 mesiacmi, 2 týždňami od
Mlhos.
-
AutorPríspevky
-
4. februára 2014 o 6:39 #91570
krivoklat
Účastník (Participant)Klobúk dolu….plus poznámka, len pozerám, že kolko sa zmestí na tú sajdku.. 👍
4. februára 2014 o 6:57 #91571Bopsik
Účastník (Participant)CHATOVANIE – fenomén súčasnosti
Bobo ma nálepkoval, že píšem jak spisovateľ, hehe. Možno. A už ste sa zamysleli niekedy že prečo niektorí ľudia píšu na sociálnych sietiach? Skúsim dať niekoľko básnických otázok:
1. Strata záujmu o TV?
2. Nezáujem o knihy, beletriu, romány, dokumentaristiku?
3. Nezáujem o časopisy, ich cena, úzky záber?
4. Strata, resp. nedostupnosť, neprítomnosť priateľov, rodinných príslušníkov?
5. Časová odozva – takmer okamžite?
6. Možnosť porozprávať sa s ľuďmi, ktorých by sme nikdy nestretli?
7. Potreba prezentovať sa, istý stupeň exhibicionizmu?
8. Možnosť povedať niečo pod rúškom „anonymity“, čo by sme nepovedali nikomu zoči-voči?
9. Nuda, len tak?
10. Možnosť dostať odpoveď od niekoho bez nutnosti štúdovania, hľadania?
11. Samota, nemáme v blízkosti osoby so spoločnými záujmami?
12. Pohodlie stoličky pred monitorom?
13. Možnosť spojiť viacero ľudí do jednej záujmovej skupiny, dohodnúť stretnutia, program?
14. Rozptýlenie, uvolnenie, zábava?
15…. bla, bla, blaJe milión dôvodov, každý máme zopár svojich. Ale skúsme sa zamyslieť PREČO?
Aby nám bolo jasné, čo od toho očakávame a čo nie.4. februára 2014 o 7:12 #91572maguma
Účastník (Participant)Krivoklát, kukni a to ešte nebola naložená
4. februára 2014 o 7:25 #91573yoffo
Účastník (Participant)Willi, a ktorá že to nebola naložená ??? 😁
4. februára 2014 o 7:41 #91574maguma
Účastník (Participant)Fasfaragó 😈 😈 😁 😁
4. februára 2014 o 7:52 #91575Bopsik
Účastník (Participant)Preklad:
Fas – vieme
Faragó – rezba4. februára 2014 o 8:07 #91576kingston
Účastník (Participant)Gutenmorgen Bopsik ide ti to 🙂 😁
troška poopravim 😇 😈 ,
Faragó – rezbár, orezávač, strúhadlo
Fotky z elefantov 👍
4. februára 2014 o 8:11 #91577yoffo
Účastník (Participant)Píšem yak Magyarszký Žandár, dpč, kliknem a príspevock fuč. 😠 👎
Tak ešče ráz:
Papi: k tým Bobo.fottó…….včera som mal dosť full deň (chvála Bohu 😁 ),
okolo obeda ma Larson s Bobom uniesli z paneláku a vláčili ma po
reštauráciách a iných auráciách (kadze tadze) do večera. 👍
A Bobo mi dal príkazom, že mám ODNIEKIAĽ stiahnuť jeho fotky,
urobiť výber, obriezku, okomentovať, zbaliť do albumčeka a poslať.
No a po ukončení mojej IT annabázy som to práskol na RJS s tým, že
na bycygeľ to dám ráno.
I bol som predbehnutý. (Bobo je niekedy strašššne rýchly)
Toť vše.P.S.: medzi riadkami je zase nič.
1x papik 😈
4. februára 2014 o 8:14 #91578egres2
Účastník (Participant)Keď niečo neviem, tak sa začnem tváriť, že ma to nezaujíma.
4. februára 2014 o 8:15 #91579yoffo
Účastník (Participant)Uff……prešlo to……..vďaka ti, ó veľký onýýýýýýýýýýý….. 😈 🙂 😉 😈 😁
Kingston: to som si já sám akože o.b.r.e.z.á.v.a.č.k.o.k.o.t.o.v. ?????
Šag doččkaj Willijame, bude tokon rúglag….
4. februára 2014 o 8:47 #91580Bopsik
Účastník (Participant)Preklad:
tokon rúglak
plášť jej zadok
4. februára 2014 o 8:50 #91581theo
Účastník (Participant)Bopsik , to ,,tokon rúglak,, sposobuje množenie bezguliakov 😁
4. februára 2014 o 8:59 #91582yoffo
Účastník (Participant)Sa ospravedlňujem: PARDON.
tokon rúglag…….nejde mi ležatá dwojbotka nad o…….a rúglag……no,
zas ma budú maďarszkí félixuvat, že im k.u.r.v.í.m mateřštinu.Mal som na mysli: kopnúť do gúľ….či vajec, čí-čo…..(vyjmúc Lapajove oceľové……..hrozí úraz)
5 X papiky 😈 😈 😈 😈 😈
4. februára 2014 o 13:06 #91583josi
Účastník (Participant)Alt + 148
4. februára 2014 o 15:21 #91584kavis
Účastník (Participant)Je to normálne nereagovať a vrešťat podľa mňa ak by spomalil tak ten kamion by sa zaradil späť aby sa bez problému minuli alebo iba ja spomalujem ked vidím takúto situáciu predo mňou?
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
